2733
2739
عنوان

شوهرم دلش برام میسوزه...

438 بازدید | 16 پست

بابام ترکمون کرده،خرجی نمیده،هر چندوقت میاد یه سر میزنه،گوشی نداره نمیتونیم زنگ بزنیم بدونیم خوبه یا نه،بچگیم همش نبود بابام و دعواهای مامان و بابام و اشک و غصه ی بابام بود،تازه فهمیدیم مامانم سرطان کبد داره،بدون بابا خیلی سخته،امشب خیلی غصه داشتم،نشسته بودم کنار پنجره آروم اشک میریختم،شوهرم گفت چیشده گفتم هشت ماهه اومدیم خونمون بابای تو فوت شده نیومده خونمون،بابای من چی؟؟؟گفت خودتو ناراحت نکن،گفتم تو دلت تنگ میشه میری سر خاکش درد و دل میکنی،من بابامو کجا پیدا کنم از دردم بهش بگم،از غصه ی مریضی مامانم بگم،بغضم گرفت گفتم کاش بابام بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🥺🥺🥺😓😞خیلی سخته 

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹

اخی چه بافهم خوش به سعادتت

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
2738
میگن که بهتره،ولی بعد شیمی درمانی حالش بده.

خداروشکر که بهترن انشالا سلامتی شون و بدست بیارن طبیعیه همه اینجوری میشن ظاهرا 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است نجابت با متانت /متانت با نجابت
2706