2737
2734
من اصلا ناراحت نیستم توکلم به خداست هگه حالا حالاها هم بهم نینی نده ناراحت نمیشم حتما یه حکمتی داره
نی نی دوست دارم ولی عجله نمیکنم من تازه 3ماه ازدواج کردم
خدایا شکرت بالاخره نی نیم اومد تو دلم.خیلی دوست دارم .خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها میگم نکنه من احساس گشادی دارم باردار میخوام بشم؟ هااا؟؟؟؟؟ شاید تا الان تنگ بوده اسی ها نمیتونستند برند داخل لوله فالوپ. الان دیگه عبور آزاد شده فکرکنم
ای همه عشق ، همه هستی و شور ای سراپا همه نور دردلم حس تو آمد پیدا. پروردگارا شکرت
اقا اول تاپیم میان صلوات بفرستین میریدم صلوات وسط هاشم صلوات

بگین همش صلوات بفرستیم خوف
قشنگترین تصیویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست. پس با من بمان تا زنده بمانم.........دخترم بزرگترین افسانه زندگیم می دانستم که روزی واقعیت بودنت همه عشق من خواهد شد........
2740
هیچی یه دعا بود میگن خیلی حاجت میده
دوشنبه ها باید 100 بار پشت هم بخونی

ما گروه تشکیل دادیمم
12 نفر همه خوندیم 100 تا به نیت همه

12*100 میشه دیگه
بیشتر میگیره
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
پرستو من عکس گذاشتم نبودی
قشنگترین تصیویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توست. پس با من بمان تا زنده بمانم.........دخترم بزرگترین افسانه زندگیم می دانستم که روزی واقعیت بودنت همه عشق من خواهد شد........
اوهوم پس الان دیگه دیره
ولی خب به نیت همه خوندید دیگه خوبه
ولی دوشنبه دیگه بگین همه بخونن خب
باز ای موعود! بی تو جمعه ای دیگر گذشت.... کُشت ما را بی قراری! پس قرار ما چه شد؟
خدای خوبم ... دخترم زهرا رو به تو می سپرم ...
2706