2737
2734
سلام عزیزم با این حالت نمیشع باید با شماره اون طرف واتساپتو نصب کنی و اگه میخای اون شخص نفهمی بعد ا ...

نمیشه فقط واتساپ ی شماره میپذیره

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیشه فقط واتساپ ی شماره میپذیره

ببین منظورم اینه که با شماره خودع اون طرف واتساپ نصب کن 

میشه

اگرم نشد یه برنامه هست اسمش هکر وات هستش اونو بگیر صد در صد جواب میگیری♡

پـِِِـــخـــًّــ☆
تو واتساپ برو قسمت دستگاه های متصل اینستاگرام هم برو قسمت login

تو واتساپ قسمت اتصال دستگاه که برم نوشته اتصال یک دستگاه درسته 

وقتی دستگاه دیگه ایی باشه مینویسه چی

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
2738
ببین منظورم اینه که با شماره خودع اون طرف واتساپ نصب کن  میشه اگرم نشد یه برنامه هست اسمش هکر ...

مرسی ❤

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

واتساپ گوشی رو فقط میشه رو کامپیوتر انتقال داد ک اونم از طریق کدQR و اینستا هم فقط وقتی ک رمز و ایمیل و شماره رو بزنه و واسه تل کد رو بزنه

وزززن فعلی بدلیل افسردگی۷۳_ارزومه دوباره برسم۵۰.                                                                       ۷۸🔓۷۳🔓۵۰🔒
تو واتساپ برو قسمت دستگاه های متصل اینستاگرام هم برو قسمت login

سلام عزیزم ببخشید یه سوال وقتی اسکن کردی یه دستگاه دیگه رو پیام های که برای اون دستگاه میاد میاد توی پیاما های خودم یا جداس

کوردم😍 کاربری دست دونفره 
سلام عزیزم ببخشید یه سوال وقتی اسکن کردی یه دستگاه دیگه رو پیام های که برای اون دستگاه میاد میاد توی ...

میاد تو واتساپ وب  واتساپ خودت جداس

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

سلام عزیزم..اره میشه خوده گوشی رو هک کرد .راه هایه خیلی زیادی هم داره .برنامه هایه گوشی هم ک راحت تره هک کردنشون..یه راه حل سادش اینه ک شوهرت امکان داره تو ک نبودی سیم کارتتو در اورده باشه و گذاشته باشه رو گوشیه خودش .خلاصه همه اطلاعاتتو میبینه دیگه ..بعدشم سیم کارتو بزاره سرجاش تو هم متوجه نشی 

2706