2733
2734
عنوان

حس ميكنم همه ازم سواستفاده ميكنن

166 بازدید | 6 پست

روز تولدم بادوستم بيرون بوديم هي با خنده خنده رد كرد ك واي ببخشيد درگير نامزدي خالم بودم نشده كادو بخرم برات صدبار بعدش تولدمم ديدمش ولي ي جوووراب پارازين ام بهم نداد

الان پيام داده زندگيم!!!!!!! ي كاري برات داشتم شرمنده ببخشيد فلان كارو برام ميكني؟!؟

حالا كه كارش گير افتاده يادش افتاده ي رفيق داشته!

مشكل مالي داشت فقط وفقط من بودم ازشم نگرفتم هيچ وقت

سه بار كهعمل كرد فقط من وشوهرش شب تا صبح باهاش بوديم( مال الان نيست)

غذا مي پختم ميبردمش دكتر ماشين نداشت 

بچشو جمع وجور مي كردم و……

حالا من دو روز بهش زنگ نزدم ازش خبر بگيرم اون ي پيام نداد ببينه من مرده ام يا زنده

يك هفته حتي اسمم نياورد

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

همه فقط موقع بدبختياشون يادمن ميفتن

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو مشکلت مثل منه ب ادما زیادی محبت میکنی توقع جبران داری ولی جبران نمیکنن بعد اعصابت خورد میشه

راهشم اینه با هرکسی مثل خودش

اگ کسی ب سمتت قدم برداشت توعم بردار

اگ قدمی برنداشت توعم بگو نه

منم دارم این روشو پیاده میکنم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

خب عزیزم رفتارتو تغییر بده

ب دوستت بگو ن نمیتونم

در مورد بقیه هم نمیخواد زیادی مهربون باشی

خودتو بگیر😎

زیاد در اختیار نباش

نمیتونم الان

وقت ندارم

باید کم‌کم تغییر کنی

و اینکه خیلی برا خودت ارزش و احترام قائل شو

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...