2737
2734
عنوان

دبیری یا پرستاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره هدفت از زندگی چی باشع اگ علمو دوست داری پرستاری اگ دنبال پولشی و میخوای ازدواج کنی و ذهنت به درس نیس دبیری 

من خودم پرستاری میخونم شقه شقمم کنن نمیرم دبیری

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

هیچ کدوم گلم

دبیری حقوقش پایینه باید روستا درس بدی شرایط سخته

پرستاریم شیفت شب داره

اگه هوشت خوبه پس داروسازی و دندان پزشکی هم میتونی بیاری

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ خیر ببینی الهی❤
2728
بستگی داره هدفت از زندگی چی باشع اگ علمو دوست داری پرستاری اگ دنبال پولشی و میخوای ازدواج کنی و ذهنت ...

نه که دبیری خیلی پول داره که میگید دنبال پولشی

علم توی پرستاری هست تو دبیری نیست؟

جلل الخالق

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ خیر ببینی الهی❤

بستگی به شرایطت داره

پرستاری حقوقش دوبرابر و حتی بیشتر از یه معلمه و پیشرفت کاریش خیلی زیاده ولی معلمی راحته و تایم خالی زیاد خواهی داشت

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
نه که دبیری خیلی پول داره که میگید دنبال پولشی علم توی پرستاری هست تو دبیری نیست؟ جلل الخالق

معلومه ک علم تو پرستاری بیشتره😐

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
دبیر نهایتا هفت الی هشت ملیون میگیره

اون واسه کسانی هستش که سابقه ی بالا دارن کسی که تازه معلم میشه و تازه از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل شده بین 3 تا 4 ت حقوق داره ولی پرستار تازه فارغ التحصیل شده ی طرحی با کارانه و اضافه کاری 10 ت میگیره

دبیری مگه چقدر میگیره معلم تازه کار؟ من پرستار طرح نیروی انسانی ام 9 میگیرم

یه معلم هم سن تو که تازه فارغ التحصیل شده از فرهنگیان بین سه و نیم تا 4 میگیره

2706