2737
2734

من چون باردارشدم این قرصا رو دیگه لازم ندارم.هرکی خواست و تهران بود بگه به قیمت کمتر از داروخانه میدم.دو بسته کامل ۳۰ تایی پودر اینوفولیک - یک بسته ۵ تایی کیت تخمک گذاری - قرص لاغری آلفا اسلیم که از ۵۰ تا ۳۳ تاش باقیمونده - قرص ویتامینه تقویت جنسی و تقویت اسپرم آقایان لاوویگ که از ۶۰ تا ۴۴ تاش باقیمونده - قرص هورمونی ملاتونین برای تنظیم خواب که از ۶۰ تا ۵۴ تاش باقیمونده

پودر اینو فولیک چند و ببخشید مشکلتوندچیبود و دکترتون کی ؟

اینوفولیک بسته ای ۲۰۰ تومنه الان شما میخوای؟ من تنبلی تخمدان داشتم اون ماه سه بسته خریدم اما باردارشدم دوتاش موند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینوفولیک بسته ای ۲۰۰ تومنه الان شما میخوای؟ من تنبلی تخمدان داشتم اون ماه سه بسته خریدم اما باردارش ...

من ب احتمال زیامیخامرپودر 4شنبه میام تهران دکتر رزاقی ک برام مینویسه ببینم شماچقدر ارزونترمیدین از دازوخانه نگیرم

2731
من ب احتمال زیامیخامرپودر 4شنبه میام تهران دکتر رزاقی ک برام مینویسه ببینم شماچقدر ارزونترمیدین از د ...

شما مگه باردار نیستید؟ دکتر برای چی اینوفولیک گفته؟

2738