2733
2734

هربار به هر پسری ابراز علاقه کردم محبت کردم از این رو به اون دو شد تموم حرفاش یادش رفت سرد شد اخرم رابطه تموم شد

حالا که یکی اومده طرفم که صادقانه دوسم داره هرکاری میکنه یکم بهش محبت کنم نمیتونم

میترسم....دارم از دلتنگیش خفه میشم دوسش دارم اما از ترس اینکه اینم اذیتم کنه دلم نمیخواد یکمیم توجه نشون بدم از اون طرفم میترسم برا محبت بره سمت کس دیگه

حالا بنظرتون کلا باید با ی پسر چجور رفتار کرد که سرد و دلزده نشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مثل توام وقتی ی نفرو دوس دارم خیلی بهش محبت میکنم 

ک اشتباهه 

باید در حد معقول بهش علاقه نشون بدی 

جوری ک بفهمه میخوایش ولی مطمعن نباش از اینکه حالا بخاطر علاقه زیادت تا همیشه هستی

سلام خانوما❤️میشه برام سوره کوثر بخونین که شر اون مزاحم لعنتی کم شه اگر برام خوندین بهم بگین  منم برای حاجت دلتون سوره کوثر بخونم 
من خودم دوهفته مهربونم دوهفته بیخبر میذارم از خودم. با دست پس با پا پیش. تا ببینیم چی میشه

دو هفته کاملا از خودت بی خبرش میزاری؟

سلام خانوما❤️میشه برام سوره کوثر بخونین که شر اون مزاحم لعنتی کم شه اگر برام خوندین بهم بگین  منم برای حاجت دلتون سوره کوثر بخونم 

به نظر من زیادم بروز نده بهش محبت کن و بفهمون که ازش خوشت اومده ولی تا وقتی مطمئن نشدی که این رابطه پایداره و طرف خیلی دوستت داره زیاد از حدت خارج نشو 

شایدم ولی باهاش  سردم نباش که دلزده شه و بخواد بره

2738

خواهرعزیزم من پسرم،خواهرم یه حرف برادرانه بهت بزنم اینه که همه پسرها مثه هم نیستن،پدره خودت قبل از ازدواج پسر بوده یعنی آدم بدی بوده؟یا عمو وداییت نه خواهرم همه مثه هم نیستن، ارتباط هم اسمش روشه شما وارد ارتباط میشی تا ببینی میشه یا نه اگه نشد مصلحتی بوده شک نکن قرار نیست همه چیزی که ما میخوایم حتما میشه به خدا ایمان داشته یاش که خیلی باحاله خدایی رفیق خوبی برای من بوده،فرمول ازدواج هم از نظر من اینه اول به دل نشستن ساده بعد داشتن معیارهای معقول ونه غیرمعقول بعضی ها و بعد دلبستن ودوست داشتن موفق وعاقبت به خیر بشی خواهرم..

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983