2733
2734
عنوان

چه جوری این اخلاق بدمو اصلاح کنم؟

256 بازدید | 3 پست
من وقتی عصبانی میشم یهو قاط می زنم نه رو رفتارم کنترل دارم نه زبونم بد قاطی می کنم هر بارم زود پشیمون میشم ولی اصلا نمی تونم رو رفتارم کنترل داشته باشم یک دیوانه به تمام معنا
من ایمان آوردم که خدا هیچ وقت دیر نمی کنه!!!!!!!
چه جوری تو ناراحتی خودمو کنترل کنم اینم بگم فقط با شوهرم اینطوریم تو محیط کار به شاداب بودن و خوش برخورد بودن معروفم ولی چون شوهرم لجبازه دیوونم میکنه
من ایمان آوردم که خدا هیچ وقت دیر نمی کنه!!!!!!!
به نظر من شما وقتی ناراحت یا عصبانی میشی اول برو یه جا که تنها باشی ده دقیقه فکر کن همه مسایل رو بسنج بعد برو صحبت کن دلیل ناراحتیتو بگو حرف بزن اگر به نتیجه نرسیدی داد و فریاد کن!
مانا زندگی مامانشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با عرض سلام و درود به همه اعضای نی نی سایت، دوستانی که مایلند در خصوص دستگاه بندانداز (بند انداز) برقی یا نسل جدید موکن های هوشمند اتوماتیک، اطلاعات جامع و علمی کسب نمایند، می توانند به وب سایت های زیر مراجعه فرمایند: WWW.SANSHAIR.LOXTARIN.COM WWW.SANSHAIR.COM سلامتی شما همواره در اولویت است. پس محصول اورجینال بخرید! شما شایسته لوکس ترین ها هستید!
2731