2733
2739
عنوان

دختر عمه م خودکشی کرده الان تو کماست 😞😥😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 11971 بازدید | 263 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای چیکار... الان امضاتو خوندم

نمیدونم خیلی وخته تو فکرشم خیلی وخته

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
2731
😳😳😳😳😳 اتفاقا آمار خودکشی تو پزشکا بسیار بالاست بخاطر سختی درس و کار

عزیزم من مشکلی با افسردگی ندارم ولی ایشون کلی به من بابت افسردگیم توهین کردن و گفتن همتون آرزتون اینه پزشک باشید گفتم بیان همکارانشون رو هم ببینن که افسردگی گرفتن 

اتفاقا افسردگی کلا تو قشر تحصیل کرده زیاد 

من خودم هم دانشگاه شریف درس خوندم نصف هم کلاسی هام افسردگی دارن

اره میگن انگار دویست کیلویه انقد ورم داره

اوففف، خب پس چطور میگن قلبش سالمه؟! 

الهی به حق عزت و جلال خدا، حالش خوب بشه، عزیزم ۱۰۰ بار مقاتل بن سلیمان رو بخون خیلی دعای مجربیه، قشنگ وضو بگیر با حضور قلب بدون این که وسطش دعا رو قطع کنی و به کار دیگه ای مشغول بشی، به معنیش هم توجه کن. خالم تو شرایط خیلی سختی بود جوری که برای مردنش خودمون رو آماده کردیم، این دعا براش اثر کرد.

2740
چرا..... اشتباه میکنی 

اوضاع زندگیم خوب نیس

خیلی بش فک کردم برام ارامش بخشع

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!

اونکه پزشک بوده چرا داروی بیهوشی نخورده..ایتجوری بهوشم بیاد شاید فلج مغزی بشه...من پزسک بودم همون داروی بیهوشی میخوردم..منم‌دلم میخواد خودکشی کنم..حالاامیدوارم سالم برگرده

اونکه پزشک بوده چرا داروی بیهوشی نخورده..ایتجوری بهوشم بیاد شاید فلج مغزی بشه...من پزسک بودم همون دا ...

چه میدونم... زیاد خورده که راحت بمیره اما خب نمیدونسته پشیمون میشه

2706