2733
2734
عنوان

کیا تجربشو دارن؟

102 بازدید | 6 پست

ول از همه بگم پسرم از تهران و یه کافه ای کار میکنم 

دختری باهاش حرف میزدم و میشناختمش

اما سر مشکلی جدایی پیش اومد 

یه بار پا پیش گذاشتم و داخل اینستا و وقتی فیلم فرستادم یه روز خندید و اوکی بود فرداش گفت نمیفهمم  این فیلما چ ربطی  ب من داره منم اینو گفت کلا بیخیال  شدم

حالا بعد مدت ها ایشون  اومد محل کارم و میدونم ک  میدونست صد در صد اونجام  و خیلی عادی بود  و نمیدونم چرا تا دیدم لباش شروع به لرزیدن کرد (البته هوا سردم بود �)و شب هم بابت تخفیفی ک دادم تشکر کرد

حالا دو راهیم

از طرفی میگم ک هنوز نظرش رو قبلا هست و این یه کافه رفتن ساده بود و پیامشم یه پیام ساده تشکر و از طرفی میگم چرا باید بیاد کافه  این ک میدونه اونجام و سر یه تخفیف ساده پیام  بده  حالا نمیدونم دارم خودمو گول میزنم  یا چی. نظرتون قابل احترامه و بگم ک واسم مهم هم  نیست زیاد نظرتون  بگین 

بیخیالش شو اونی که یه بار ولت کرد بازم ول میکنه

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731