2733
2734

بخرم ؟؟؟

اگه نه  چرا؟!

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشغاله

چرا؟؟میشه بگی از چه لحاظ بده؟

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
2728
خو فیکه دیگه قیافش آیفون ولی کارایشش ک آیفون نیس

خو کاراییش در حد سامسونگ هم باشه خوبه

2738
خو کاراییش در حد سامسونگ هم باشه خوبه

اینشو نمیدونم ولی یادمه قدیماااا ک سونی اریکسون میزد مثلا فیکش هم بود  خیلی خوب نبود ولی بد هم نبود حالا پرسجو کن ببین کاراییش مث اندویداصل  هست یا ن

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤