2737
2734

دوست دارم ترکی و انگلیسی وفرانسوی رو یاد بگیرم 

کلاس زبان ترکی رو شروع کردم 

بعد از عید هم میرم کلاس زبان انگلیسی بنظرتون باتوجه به اینکه انگلیسی قوی نیست برای دانشگاه رشته زبان انگلیسی روبخونم؟ 

هر راهی برای یادگیری زبان بلدید بهم بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
در حد مدرسه🙂😂

در حد مدرسه هم فرق میکنه ..زبان مدرسه رو فول بودی ؟ یا متوسط ؟ من زبان مدرسه رو فول بودم بدون پیش زمینه کلاس زبان موسسه رفتم رشته زبان دانشگاه پوستم کنده شد به معنای واقعی ..بعضیا بودن که دیپلم زبان داشتن ولی انصراف میدادن ترم های اول و دوم.و اینکه هنوز دانشگاه نرفتی تا حالا ؟ مدرسه ای هستی ؟

در حد مدرسه هم فرق میکنه ..زبان مدرسه رو فول بودی ؟ یا متوسط ؟ من زبان مدرسه رو فول بودم بدون پیش زم ...

زبان رو دوست دارم و زبان مدرسم خوب بود بنظرت از الان تا مهر سال دیگه برم کلاس  چقد تاثیر داره؟ 

زبان رو دوست دارم و زبان مدرسم خوب بود بنظرت از الان تا مهر سال دیگه برم کلاس  چقد تاثیر داره؟& ...

خوبه ..خیلی بهت کمک میکنه هم دانش عمومی زبانت بالا میره هم با محیط  زبان انگلیسی آشنا میشی