2752
2734
سلام به همگی. مامانای قشنگ،واسه جشن سیسمونی نی نی ایده میدین چه کارایی میشه کرد؟؟؟ من هفته آینده میخوام واسه نی نی جشن بگیرم،اما خیلی نمیدونم چه کارایی باید بکنم؟؟
حسنا قشنگم بابا و مامان منتظرت هستند...
من عصرونه گرفتم. میوه و چای و شیرینی. یه سری هم غذاهای ساده مثل ماکارونی، سالاد الویه ، کشک بادمجان. کلی هم بزن و برقص و عکس یادگاری.... خیلی خوبه . یادش بخیر . الان دخملم ٣ سال و نیمه است
راز عشق ورزیدن به هر کس فقط درک این جمله است
*** شاید از دست برود***

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
مبارک باشه
معمولا لباسا رو خوشگل میچینن،لوازمو تزیین میکنن،اگه دوست داشتی یه گیفت کوچولو هم میتونی به مهمونا هدیه بدی
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2731