2737
2739
عنوان

ی اووکادو صد هزاره🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 103 پست
😂😂😂با این کامنت هایی ک میبینم فک نکنم بخورم

بخور خاصیت داره 

همسرم مزه دارش می‌کنه اوایل دوست نداشتم ولی الان دوست دارم مفیده 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوردم اصلا دوست نداشتم خیلی بد مزه و چرب بود مامانم هم نتونست بخوره انداختیم دور 🙁

من 88 تومن گرفته بودم

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
همینو بگو فک میکنه خوشمزه هس 😂😂

😂حالا بخور شاید خوشت اومد

من کلا از قیافش خوشم نمیاد

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2731

اونی ک من خوردم مزه آهن میداد😑💔

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
😂نفری به دونه رو که میدونم  اخه تا حالا نخوردن از طعمش خبر نداشتن  برام عجیب بود 😂😁ای ...

ماهم دونفریم شوهرم هرچیز جدیدی میخواد بخره همیییشه دوتایی برمیداره میگه شاید خوشمون اومد 

همینو میداد اناناسی ، نارگیلی چیزی میگرفت

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2740
ماهم دونفریم شوهرم هرچیز جدیدی میخواد بخره همیییشه دوتایی برمیداره میگه شاید خوشمون اومد 

اره اینم هس

همون نارنگی خودم بردارم بخورم بهتره

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
😂نفری به دونه رو که میدونم  اخه تا حالا نخوردن از طعمش خبر نداشتن  برام عجیب بود 😂😁ای ...

پولش مهم نیس ولی شرف داره هندوانه خودمون با این کامنت هایی ک میزارن

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
بخور خاصیت داره  همسرم مزه دارش می‌کنه اوایل دوست نداشتم ولی الان دوست دارم مفیده

چطور مزه دارش میکنین عزیزم بگو تا تو اشغالی نریرم هدر بره