2733
2734
عنوان

ی اووکادو صد هزاره🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 103 پست
با این مدلی ک داره عمرا اگ بخورم 

ابمیوه اش خوبه ولی خود میوه اش طعم عجیبی داره، نمیتونی راحت انالیزش کنی، من زیاد دوست ندارم

بین همه میوه های استوایی، منگوستین واقعا مزه بهشت میده، یه طعم خیلی یونیک و خاصی داره

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

[QUOTE=222510923]عه من فقط سبزش رو دیده بودم🤭😅 بعد راستی الان مگه فصل گلابیه🤔یا از جا خاصی گرفتین🤔دلم خواست😂🤦 ...[/QUOTE

منم فقط سبز دیده بودم 😂😂😂با رنگ قرمز ش سوپرایز شدم

ن عزیزم پیش ما هس ولی الکی گرفته شوهرم اصلا نمیخوردشون 

میخوای واست پستشون کنم؟💋😂

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظورم اینه ک ناشناس نیستن از بچگی بودن ولی این میوهه ک هس بهش میگن میوه اژدها تقریبن مثل اوکادو ...

همین ترتیبی که گفتمو تست کن

البته منگوستین های ایران گویا تو ورامین کشت میشه، زیادم خوشمزه نیستش

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
ابمیوه اش خوبه ولی خود میوه اش طعم عجیبی داره، نمیتونی راحت انالیزش کنی، من زیاد دوست ندارم بین ...

ما سیستان بلوچستانیم اینجا میوه استوایی زیاد نمیارن انبه ک ما شهر خودمونه 

اگ بود میخریدم مزشو ببینم

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2731
امیدوارم خوشت بیاد حیف صد تومن پولشو دادی  منم اولش خیلی ذوق داشتم تو تلویزیون میدیدم میخورن ب ...

😂😂😂خدا کنه طعمش ب دهنم بشینه دویست تومن پول دادم خواهر

ما سیستان بلوچستانیم اینجا میوه استوایی زیاد نمیارن انبه ک ما شهر خودمونه  اگ بود میخریدم م ...

عالیه

[QUOTE=222510923]عه من فقط سبزش رو دیده بودم🤭😅 بعد راستی الان مگه فصل گلابیه🤔یا از جا خاصی گرفتین ...

😂نه مرسی نوش جان خودتون

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
اسی موز رو پوره کن، اواکادو رو هم همینطور، یکمم شیر بریز خوشمزه میشه یا گلابی رو پوره کن با اواکاد ...

ببینم با گلابی پوره میکنم چون باید هر دو رو بخوریم گلابی هارم نمیخورم 

مرسی عزیزم😍💋

2738
ببینم با گلابی پوره میکنم چون باید هر دو رو بخوریم گلابی هارم نمیخورم  مرسی عزیزم😍💋

به زور قورت بدید   

ای جررر😂😂😂😂😂 من اکثرا میبینم تو سالادا و پاستا ها استفاده میکنن ولی تا به حال هوس نکردم😑😂

والا من نتونستم بخورم

مزه آهن میداد 💔😂

الکی لاکچریه فقط

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
والا من نتونستم بخورم مزه آهن میداد 💔😂 الکی لاکچریه فقط

ما تو شهرمون گرفتیم دونه ای ۲۵,اخ لب ما قشم هستیم و نزدیک کشورهای خارجی مزه کره میده روغن بی مزست بیشتر با آب لیمو نمک قابل تحمل تر میشه یا فلفل توی سالاد یا باهاش سس درس کنی خوب میشه

من تا حالا نخوردم ولی مشهد قیمت کردم همین صد تومن بود 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود