2737
2734
عنوان

شکایت از کارفرما

557 بازدید | 11 پست

دوستانی که اطلاع دارن میشه راهنماییم کنید؟

جایی مشغول به کار بودم به مدت ۶ ماه، که ۴ ماه بیمه برام رد شد. ۳۰ تومنم سفته دادم(پشت سفته ها نوشتم جهت حسن قرارداد)

بعد از تموم شدن قرارداد قطع همکاری کردم،گفتن سفته هاتو ۶ ماه بعد میدیم. سنواتم پرداخت نکردن،هرچی پیام میدم که چرا حق مرخصیامو نمیدین جواب نمیدن.

من میتونم شکایت کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله میتونید شکایت کنید و قطعا حق رو به شما میدند و باید حق و حقوق شما پرداخت بشه

پشت سفته هایی ک دادم گفتن بنویسم جهت حسن قرارداد

بنظرتون دوماه دیگه که سفته هامو گرفتم شکایت کنم؟ 

اخه نیترسم الان شکایت کنم اونام سفته هامو بذارن اجرا

پشت سفته هایی ک دادم گفتن بنویسم جهت حسن قرارداد بنظرتون دوماه دیگه که سفته هامو گرفتم شکایت کنم ...

میتونید سفته ها رو گرفتید شکایت کنید در هر صورت چون در سفته ها قید گذاشتید از حالت کیفری خارج شده و فکر نکنم کاری بتونند بکنند 

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم

عزیزم بابت اینکه سفته دستتونه،بنظرم برید اداره کار از یکیشون بپرسید 

اگر گفتن اول سفته رو بگیر بعد شکایت ک هیچی واگر گفت شکایت کن الان انجام بده 

هر کسی مشکلش فرق داره 

من تا دادگاه رفت ولی پولمو گرفت نقد ریخت بحسابم 

می‌تونستم بهتر هم بشه 

چرا نشد 

چون شاغل بودم کارفرما جدیدم مرخصی نمی‌داد و اوضاعی داشتم گاهی آبجیم میرفت گاهی همکارم 

بعد آخر کار وسایل شرکتش رو دادگاه برامون زد ک اگر می‌خواستم اوراقی بفروشم هم بهتر بود 

چون یهو گرون شد 

دیگه دید داره بد میشه اومد پول رو داد 

یه آقایی بود عضو شورای کارگران یه کارخونه ک نوبت داشت تو اداره کار 

ما جلسه آخر بودیم 

گفت کوتاه نیا و تا آخر برید 

چون باید بدن 

شماهم از یه نفر کاردان بپرس 

مثلا عضو شورا کارگر باشه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2740
مرسی عزیزم فردا میرم اداره کار مستقیما میپرسم

خوب میکنید 

لطفا اگر چیزی متوجه شدی 

اینجا بگو بقیه. بدونن چکار کنن 

من قبلا می‌پرسیدم همه میگفتن الکی شکایت نکن چون بلی فایدس ولی رفتم و کارساز بود

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

سلام 

خصوصی پیام بدید در مورد راهکار گرفتن سفته ها

ما برای حق میجنگیم نه حق الوکاله⚖️                 لطفاً برای رزرو وقت مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری خصوصی پیام بگذارید.                                             دادار به معنی آفریدگار است.