2737
2734
عنوان

18روزه شوهرم رفته😪😪

306 بازدید | 9 پست

خیلی خیلی محتاج دعاتونم دوستان مهربونم

وقت اذانه سرنمازتون دعام کنید شوهرم زودتربرگرده وآشتی کنه وزندگیمون خوب بشه

انشاءالله ب مراددلتون برسید

الگونگیر...الگوباش...

التماس دعا

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کجا رفته 

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

شوهرت خودش یه پا زنه تو رو خدا شوهراتون قهر میکنن میزارن میرن🤔به اینم میگین مرد ولش کن بره لیاقت نداره 

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
2738

اسی همه تایپکهات همین مدلی هست تو هیچ کدوم نگفتی چیشده رفته بیا بگو چی شده رفته دلیل قهرتون بگو من هم دعام زود میگیره دعات میکنم هم راهنماییت میکنم چیکار کنی برگرده ❤

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون