2733
2739
اینکه اوایل هر رابطه ای گرمای مصاعف وجود داشته باشه طبیعیه چون هیجان طرفین بالاست ولی وقتی که بعداز ...

میدونی تاپیک سال ۹۲؟:/

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!
اینکه اوایل هر رابطه ای گرمای مصاعف وجود داشته باشه طبیعیه چون هیجان طرفین بالاست ولی وقتی که بعداز ...

خواهر عاشق راهنماییتام😂😂😂

ولی باور کن این تاپیک مال ۸ سال پیشه بعد تو سوالم میپرسی اخراش😂

فعلا...😇👋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم همین مشکلو دارم شوهرم میل جنسیش صفرهس. به دوستام میگم میگن دروغ نگو ولی بخدا ماهی دومای یکب ...

بچه ها طبیعیه تو دوران عقد مرد 4، 5 ماه همون اوایل عقد دور بشه و چون یه شهر دیگه است به بهانه های مختلف کار و... سمت زن نیاد؟ 

2728

مرسی عزیزم از جوابت زخم پام برای کار زیبایی بود که از پام چربی گرفتم برای زیر چشمم زدن و نمی‌خواستم بدونه چون مخالفه کارای زیباییه  اره خودم حس میکنم چون دوستم نداره اینجوریه یک بارم بهم در کمال آرامش گفت چون باهات دوست بودم چند سال به پام بودی  دلم سوخت گرفتمت و اشتباه کردم یکبارم دو سال پیش خواست طلاقم بده همه خانوادشو جمع کرد و خانوادگی حمله کردن به منو خاموادم  ابرو ریزی حسابی بعده سه ماه که خونه بابام بودم پشیمون شد گفت طلاق نمی‌دم فقط یادمه خانوادش با آتیش به پا کردنشون میگفتن نه حرف طلاق نزنید نمی‌دونم شاید اونا گفتن طلاقش نده بدبخت میشه دختره حتی برا اینکه محک بزنمش الکی تازگی گفتم مهرمو می‌بخشم طلاق بدی بازم افاقه نکرد رابطمون در حد سه چهار ماه یکبار یا کمتره کمترینش یک ماه ببشترینش پنج ماه بوده قهرامون زیاد و طولانی اما آشتی هم هستیم رابطه نداریم الان مثلا همین دیروز ازش کتک خوردم سره کوچکترین و هر چیزی  همش کتک همش تهدید میگم چرا طلاق نمیدی میگه چون می‌خوام زجرت بدم نمی‌فهمم واقعا چرا عمر خودشم داره تباه می‌کنه منم دیگه تازگی تصمیم گرفتم ندارم همون سالی چند بارم رابطه باشه و پسش بزنم قبول دارم دیگه پذیرفتم که کلفتم که غلام حلقه بگوشم که نذاره حتی اونقدر که می‌خوام مادرمو ببینم همه رو پذیرفتم ولی دیگه اختیار جسمم با خودمه تنها کاری هم که در مقابل این‌همه ظلم از من برمیاد همینه پنج سال تمام با این‌همه هر وقت گفت رابطه نه نگفتم ولی من بعد تمومه

تاپیک سال ۹۲ هست معلوم نیست شوهرای این خانما بهتر شدن یا نه . اما این مسئله گریبانگیر خیلی هاست نمونه ش خودم. که یکساله ازدواج کردم و شوهرم فوق العاده بی میله. انگار نیاز جنسی نداره کلا . خودشم منو انتخاب کرده واسه ازدواج و میگه دوستت دارم. اما دریغ از بغل و بوسه و ابراز محبت. ازش دلسرد شدم و اگر شرایطش رو داشتم قطعا ازش جدا میشدم 

2738
شوهر من تو دوران نامزدی هر بار منو میدید میخواست خفتم کنه میل زیادی بهم داشت رابطه کامل نداشتیم البت ...

چقدر شبیه من دقیقا. ‌البته ما روز عروسی اتفاق خاصی نیفتاد فقط خودش خودشو عصبی می‌کرد...خدایا کمکمون کن الان وضعتون چطوره

مرسی عزیزم از جوابت زخم پام برای کار زیبایی بود که از پام چربی گرفتم برای زیر چشمم زدن و نمی‌خواستم ...

مگه مجبوری آخه توروخدا ..من فقط بخاطر این موندم که بهم محبت داره ..خیلی اشتباه میکنی من اگه اسم طلاق رو بیاره با سر میرم تا حالا فقط دلم سوخته

مگه مجبوری آخه توروخدا ..من فقط بخاطر این موندم که بهم محبت داره ..خیلی اشتباه میکنی من اگه اسم طلاق ...

پیامم مال چند وقت پیش بود

الان دیگه دادم جدا میشم خیلی تحت فشارم گذاشت رفتم خونه پدرم و دنبال کارای جدایی هستیم

2706