2733
2739

اصلا از کاور کردن خوشم نمیومد چون خونه رو بهم ریخته نشون میده ولی دوتابچه دارم که هر روز رو مبل مشغول بازی و پریدن هستن رنگ مبلامم روشنه زود کثیف میشه اگه کسی استفاده کرده نظرشو بگه نظرات تو دیجی کالا خیلی کم بود

من داشتم خیلی خوبه . ضدآبم هستن

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من دوست ندارم ولی این بهتره تا ائن پلاستیکیا 

مامانم همیشه پارچه میکشه رو مبلاش از بس ما اذیت میکردیم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

اینا خوب نیس زود پاره میشه و جابه جا میشه یه مدل پارچه ایی هس که مبل فروشی ها میان سایز مبل رو برمیدارن و میدوزون پارچه اشم خودت انتخاب میکنی خیلی عالی هم قشنگ هم خراب نمیشه راحت هم شسته میشه

مخالف

۱۰ سال مبل سفید یخی داشتم موقع تعویض روکوب کار شاخص دراورده بود کخ چطور تمیز مونده.

روی اونکه بچخ میشست پتو مسافرتی سفید انداحته بودم

و موفع خوردن یا کاری بلد بود میشت روی صندلیش یا حودش پارچه مینداخت.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بنظر جالب نمیاد بذار حال کنن منم بچم کوچیکهبزرگ شد ایشالله عوض میکنیم

نمیشه که گذاشت بچه ها مبل رو خراب کنن که حال کنن عزیرم باید درست رفتار کردن و درست استفاده کردن رو به بچه ها از همون کوچیکی یاد داد 

باید از همون بچگی درست تربیت بشن

تو این گرونی مگه راحت مبل عوض کردن