2733
2739
عنوان

26ساله شدم هنوز جوش میزنم🤷

893 بازدید | 41 پست

برام عجیبه تا زیر گردنم میزنه اصلا نمیدونم چرااااااا اینهمه دکتر رفتم یکی نتونست درمان کنه دکتر طب سنتی دکتر زنان دکتر پوست خود درمانی هم کردم ولی بی فایده فقط بعد زایمانم خیلی خوب شده بود دوباره الان همون آش و همون کاسه بیشترم روی گونه هام و گردنمه بعضی دردناک و زیر پوستی بعضی بدون درد و زیر پوستی بعضی سر سفید 

ولی بیشترشون زیر پوستیه حتی اصلاح نمیکنم ولی بازم میزنه

الان بیشتر از ده ساله درگیرم چیکااااار کنم

بخدا خسته شدم خستتتتتتتته

این چه درد بی درمونیه 

نگید راکوتان و اینا چون شوهرم نمیذاره 

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مشکل هورمونی نداری

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

کلا علت دار شاید مشکل کبدی و هورمونی باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
والا من ۳۶ سالمه هنوز جوش میزنم 

اخه مال من لک قهوه ای و سیاه می مونه بعدش

و خیلی مقاومن و زود خوب نمیشن

نه بابا پوست چرب همینه 

فک نکنم در این حد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
مشکل هورمونی نداری

اگه مشکل هورمونی داشتم دکتر زنان درمان میکرد دیگه نهایتش قرص ضدبارداری و اسپرونولاکتون داد مصرف کردم خوب نمیشدم

2706