2733
2739
عنوان

تاندونیت مچ دست

478 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من بعد از زایمان دچار تاندونیت مچ دست شدم یعنی تاندون انگشت شصتم به شدت درد میکرد و انگار خشک شده بود و حتی کارای روزمره رو نمی‌تونستم انجام بدم رفتم دکتر ارتوپد آمپول کورتون تزریق کرد چند ماهی خوب بود تا الان که دوباره برگشته کسی تجربه داشته بهم بگه لطفاً چکار کرده خیلی نگرانم

درمان تاندونیت  ، معمولاً شامل ترکیبی از استراحت، فیزیوتراپی و مدیریت درد است.

استراحت: مهم است که به نقطه آسیب دیده استراحت دهید و از فعالیت هایی که شرایط را تشدید می کنند اجتناب کنید. این به کاهش استرس روی تاندون کشکک کمک می کند و به آن اجازه می دهد تا بهبود یابد.

یخ: قرار دادن یخ روی محل آسیب دیده به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه هر بار، چند بار در روز، می تواند به کاهش التهاب و درد کمک کند.

داروهای ضد درد: داروهای مسکن بدون نسخه، مانند ایبوپروفن، می توانند به تسکین درد و کاهش التهاب کمک کنند.

فیزیوتراپی: تمرینات فیزیوتراپی می تواند به تقویت عضلات اطراف محل آسیب و بهبود انعطاف پذیری کمک کند

تزریق کورتیکواستروئید: در برخی موارد، تزریق کورتیکواستروئید ممکن است برای کمک به کاهش التهاب و درد توصیه شود.

جراحی: جراحی معمولاً فقط در موارد شدید که درمان‌های محافظه‌کار نتوانسته اند تسکین دهند، ضروری است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای تاندون زانو هم همین روش ها جواب میده واقعا میشه بدون جراحی درمانش کرد

بله عزیزم الان دیگه انقدر روش های درمان غیر جراحی وجود داره که معمولا نیازی به جراحی نمیشه البته که هزینه زیاد بیهوشی و اغلب نتیجه نگرفتن از جراحی میتونه جزو معایبش باشه

2740
بله چطور

میخوام بهتون کلینیک سینوهه رو پیشنهاد بدم تشخیصشون و روش های درمانشون فوق العاده است مهمسر من هم اونجا مشکلش برطرف شد پیشنهاد میکنم حتما از دکتراشون کمک بگیرین
تمام روش های درمانشون غیر جراحی و پزشکاشون بسیار حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
آدرس سایتشون
کانال تلگرامشون
پیج اینستاشون