2733
2739

سلام 

دوستان من میخوام یه پروژه بردارم که براش باید با یک نفر ۵-۶ ماه همکاری کنم و روزانه چندساعت باهاش ارتباط داشته باشم و درمورد مسائل کاری صحبت کنیم. تنها گزینه پیش رومم یکی از همکلاسیامه که آقان، قبلا من حس کردم ایشون به من توجه داره و حتی توجهم جلب شده بود اما بخاطر رابطه خودم توجهی به ایشون نکردم و ارتباطمو کم کردم.

هرکسی جز ایشون بود من مشکلی نداشتم و تهدیدی برا رابطم حسابش نمیکردم. اما احساس میکنم که زمانی که تو زندگی منه اونم دراین حد بعضی مزایاش نسبت به پارتنر خودم به چشمم میاد و باعث لغزش من و از دست دادن ادمی میشه که بسیار ادم خوبیه و منوهم خیلی دوست داره.

بنظرت این حالت و نگرانی من طبیعیه؟ و اینکه چیکار کنم؟پارتنرم مخالفتی نداره🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با اینکه با اون ادم همکاری کنم

آها،متعهد باش،اگه واقعا قراره ازدواج کنید با هم متعهد باش، تا زمانی که توی یه رابطه هستی حق هیچگونه کاری که حتی ذره ای بدی خیانت بده رو نداری، وگرنه دل طرف مقابل بدجوری میشکنه و تاوان دل شکستن بدجوری سخته.

اگه هنوزم با وجود یه نفر دست و پات شل میشه و باعث میشه لغزش پیدا کنی ....بدون که عاشق پارتنرت نیستی ...

ولی من خیلی دوسش دارم، اما فقط این ادم گاهی به چشمم میاد و اگر بخوایم منطقی باشیم همیشه تو روابط این حالت برا ماها پیش میاد و ممکنه بهترشم ببینیم، و یا حتی بلغزیم، تعهدو برا همین گذاشتن دیگ

که تو باطن و خوبی و بدیای پارتنرت رو به ظواهر دلخواهی که از یه ادم دیگ میبینی ترجیح بدی

قرار نیست کسی به چشممون نیاد چون همیشه بهتر از انتخاب ما اطرافمون هست

فقط قراره که خودمونو مقابل لغزش حفظ کنیم🥲

2738
ولی من خیلی دوسش دارم، اما فقط این ادم گاهی به چشمم میاد و اگر بخوایم منطقی باشیم همیشه تو روابط این ...

ببین عزیزم همینکه یه نفرو بهتر از کسی که دوسش داری ببینی این یعنی اینکه اون آدم برات مهمتره .....اگه ما بخوایم با دیدن هر فردی که حالا امکانات یا موقعیتش بهتره سست شیم که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه

چیه داستانش؟ تهش چی شد؟

هیچی دیگ تهش دختره تو کارو پروژش راهش نداد ولی عاشق پسره بود...اما جلو خودشو گرفت تا اینکه دیگ با اصراد پسره و اینا قبول کرد ازدواج کنن ولی هیچوقت تو کارش باهاش همکاری نکرد

ببین عزیزم همینکه یه نفرو بهتر از کسی که دوسش داری ببینی این یعنی اینکه اون آدم برات مهمتره .....اگه ...

خیلیا ممکنه سست شن و بهترشو ببین، تقریبا همه، ولی خب اینجا همون بحث تعهده که تو چشماتو رو بهتره میبندی و رابطه خودتو ترجیح میدی! چیز غیرنرمالی نیست. مثلا منی که میام تاپیک میزنم یعنی رابطم برام مهمه و نمیخوام چون یه نفر دیگه به چشمم اومده به رابطم آسیب بزنم. قرار نیست که بهترش نباشه و ماهم نمیتونیم دور خودمون حصار بکشیم، فقط باید پارتنر خودمونو با هم کمو زیاداش بذاریم تو اولویت و ترجیحش بدیم و تلاشمونو کنیم به رابطمون آسیب زده نشه.