2733
2739

بچه ها دو روز پيش بچمو بردم دكتر تجريز كردن اين دارو رو كه ١٢ساعت٥سي سي بدم از امروز حالت مدفوعش (معذرت ميخام)بي رنگ شده و حالت اسهالي داره و چسبناك(واقعا ببخشيد) جوري كه ميخام بشورمش نميشه بس چسبناكه و بايد بهش شامپو بزنم😣از مغرب هم تا الان عطش اب داره همش اب ميخاد بچم روزاي قبل جوري بوده كه يه دوتا قلوپ اب ميخورده بسش بوده الان ٤درجه اب خورد بازم اب ميخاس از سر شب تا الان كللللللي اب خورده خيلي ترسيدم 

خوابوندمش فك كنم از تشنگي بلند شد از خواب و ديگه نخوابيد الانم داره بازي ميكنه از ظهر تا حالا هي ميخوابه هي بيدار ميشه و گريه ميكنه نميدونم اين بچه چشه

امشبم دارو رو قطع كردم

این دارو رو پنج روز ب بچت بیشتر نده

حالتاشم طبیعیه

هم تشنگی هم مدفوعش

یه سوال....

مگه قبلا با آب خالی مدفوعشو میشستی ک الان میگی شامپو میزنی؟من همیشه با شامپو میشورم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

این دارو رو پنج روز ب بچت بیشتر نده حالتاشم طبیعیه هم تشنگی هم مدفوعش یه سوال.... مگه قبلا با آب ...

اره من با اب خالي ميشستم😅

خودت تجربه اش رو داري؟؟؟؟؟؟؟بچه تو هم ايجور شده بود؟؟؟؟

2728
شما خودتون همچين تجربه اي رو داشتين؟؟؟؟؟من از ترس قطعش كردم دارو رو راستي يادم رف بگم امشب بچم بالا ...

من ن اما خب یکی از عوارض آنتی بیوتیک ها همین اسهال میتونه باشه البته بهتر بگیم مدفوع آبکی ..نگران نباشین اگر تب داره یا بی‌حالی دکتر مراجعه کنین..

کاربراقا...الا بذکرالله تطمن القلوب...
2740
اره من با اب خالي ميشستم😅 خودت تجربه اش رو داري؟؟؟؟؟؟؟بچه تو هم ايجور شده بود؟؟؟؟

بله عزیزم.تجربشو دوماه پیش داشتم.دقیقا مث بچه شما شده بود.ازین ب بعدم مدفوع ک میکنه بچتو با شامپو بچه بشور گلم😂بچت چن وقتشه؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
بله عزیزم.تجربشو دوماه پیش داشتم.دقیقا مث بچه شما شده بود.ازین ب بعدم مدفوع ک میکنه بچتو با شامپو بچ ...

اخيش خيالم راحت شد خدا خيرت بده

باشه عزيزم😁😁

يه سالشه

تا كي درست شد بچتون؟؟چقد طول كشيد؟؟؟شوهرم خيلي حساسه روي بچه

مدام اب بدم بهش؟؟؟

من میدم به پسرم الانم داره استفاده میکنه روز پنجمه البته براش عوارضی نداشت

اما علائم پسر شما بخاطر شربته نگران نباشید چون بعضی بچه ها موقع مصرف انتی بیوتیک اینجوری میشن با دکتر مشورت کنید ممکنه عوضش کنه

چون پسر منم یه شربت خشک کننده یادم نیست چی بود بهش نمیساخت که چند سالیه اگه مشکلی میش بیاد فارمنتین میدیم بهش

من میدم به پسرم الانم داره استفاده میکنه روز پنجمه البته براش عوارضی نداشت اما علائم پسر شما بخاطر ...

اهاااا الان دوستمون بالا گفتن كه بچشون ايجور بوده خيالم راحت شد خدا خيرش بده

اهاااا الان دوستمون بالا گفتن كه بچشون ايجور بوده خيالم راحت شد خدا خيرش بده

نه نگران نباشید بخاطر شربته

ان شاءالله هیچوقت مریض نشه اما اگه یوقت لازم شد حتما به دکترش بگو حساسیت داره به این شربت 

بله عزیزم.تجربشو دوماه پیش داشتم.دقیقا مث بچه شما شده بود.ازین ب بعدم مدفوع ک میکنه بچتو با شامپو بچ ...

از اين ور بچم از اون ور عقب افتادن پريودي كه بايد ميشدم و نشدم از شدت استرس لرز افتاده تو جونم و حالت تهوع گرفتم😣😣😣😣😣

اخيش خيالم راحت شد خدا خيرت بده باشه عزيزم😁😁 يه سالشه تا كي درست شد بچتون؟؟چقد طول كشيد؟؟؟شوهرم ...

بعد دو روز ک دارو رو قط کردم خوب شد.آب هرچقد میخوره بش بده.نترس.آبمیوه طبیعیم بش بده.دختر من یسال و یماهش بود.آب پرتقال و لیمو میدادم.این دارو آب بدنو میکشه.اگه دو روز بعد قطع دارو عادی نشد ببر دکتر.ولی ب احتمال ۹۹ درصد میشه

2706