2752
2734
عنوان

کمر درد در هفته ۱۵

950 بازدید | 17 پست

سلام خانم ها هفته ۱۵ بارداری هستم 

دو سه روزه کمرم درد میکنه از چیزی ترسیدم

چرب کردم یکم دردش آروم شد ولی هنوز درد داره نمیشه قرصی چیزی بخورم 

استراحت کن برا اطمینان هم ی دکتر برو چکاب بشی اینجا ما در حد چایی نبات تخصص داریم

بایه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چایی نبات ودارچین خوردم 

گرم کن کمرتو عزیزم دارچین هم زیاد نخور 

بایه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2731
نه دارچین نمیخورم یکی دوبار به خاطر کمردردم خوردم،ممنون عزیزم

عزیزم جنسیت نینی مشخص نشد

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.
نه نرفتم هنوز انومالی  ان تی احتمال به پسر داد ولی گفت دل نبندی😭😭😭😭

انقدر استرس نداشته باش،،تگر گفته پسر احتمالش زیاد به من ان تی گفت دختر انومالی گفت پسر

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.
خوب شما رو ببین اشتباه گفته،شاید برای منم وای 

چون هفته ۱۲ اجزای جنسی پسر من تشکیل نشده بوده ولی از شما چیزی دیده که گفته

چون هفته ۱۲ اجزای جنسی پسر من تشکیل نشده بوده ولی از شما چیزی دیده که گفته

نمیدونم بخدا دکترش دفعه اول بود رفتم پیشش،البته ۶ هفته هم رفتم پیش همین دکتر گفت همه چیز خوبه  قلبش تشکیل شده

نمیدونم بخدا دکترش دفعه اول بود رفتم پیشش،البته ۶ هفته هم رفتم پیش همین دکتر گفت همه چیز خوبه  ...

برای من یهویی بود و یک دخترم دارم اصلا حساس نبودم و نیستم بسپار به خدا انشاالله سالم باشه

منم یک دختر دارم ،دلم میخاد جنسم جور بشه،شوهرم که عاشق پسره

انشاالله خواستتون با حکمت خدا یکی هست

2706