2733
2734
عنوان

ترشح سینه و پرولاکتین نرمال

1921 بازدید | 12 پست
سلام دوستان عزیزم
سینه هام بعضی وقتها ترشح دارن ولی پرولاکتین خونم هم نرماله ،پریودام هم منظمه،چند ماهی هم هست که برای بارداری اقدام کردم ولی نتیجه ای نداشته ،آیا باید دارو استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مثل تو بودم که دکتر برام برمو کریبتین تجویز کرد دیگه سینه هام شیر نمیاد برام دعا کن باردار شم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
فکر کنم باید مصرف کنی چون گاهی پرولاکتین شب ها بالا می ره و اینکه پریودات نامنظمه یعنی روی تخمک گذاری ات تاثیر گذاشته ممکن بدون دارو هم باردار بشی ولی واسه اینکه زودتر نتیجه بگیری دوا بخوری بهتره نگران نباش بهت بروموکریپتین می دن و خیلی زود نتیجه می گیری.
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی