2733
2739
عنوان

فقط باسیاستا بیان لطفا

105 بازدید | 17 پست

تا پیام ندم پیام نمیده . البته اون تقصیری نداره چون رابطه ای شروع نکردیم ک بخام بخاطر پیام ندادنش شاکی باشم . هنوز روش کراشم رل نیستیم . 

تا کی باید بهش پیام ندم ی هفتس پیام ندادم نمیخام فک کنه آویزوونم البته قبلا بهش گفتم بهش علاقه مندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیده کلا چون هنوز رل نیستیم ک

خب توهم نده چون رل نیستی مهم باشی پیم میده 

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست

خوب خرابش کردی بد جور. چرا باید بگی علاقه داری؟؟؟ هیچ وقت نه ز بزن نا تماس تا خودش بزنه وگرنه همه چیو خرابش میکنی... این منطقی و علمی نیستدها اما ایرانیا چون ذهنشون با علم و منطق نمیخونه تنها راش همینه افتاد؟؟؟

نمیده کلا چون هنوز رل نیستیم ک

ی استوری عکس خودت یا یه چیز فانی یا اصلا هرچی بزار ببین ریپلای میکنه یا ن

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2740
کی قراره بیاد؟؟؟ با بارون یا از اسمون؟؟؟ بعضی وقتها ادمم باید کاری کنه. تو سیاستم همین طرز فکرو داری ...

وقتی اومم یکموتلاش میکنه مثل ایندمیمونه داره گلچین میکنه اما اگه منتظر باشه یه شل وپلی میاد که از همه جا رونده و مونده😁

وقتی اومم یکموتلاش میکنه مثل ایندمیمونه داره گلچین میکنه اما اگه منتظر باشه یه شل وپلی میاد که از هم ...

یعنی بهش پیام بدم . یعنی اطکالی نداره ک گفتم دوسش دارم 

کی قراره بیاد؟؟؟ با بارون یا از اسمون؟؟؟ بعضی وقتها ادمم باید کاری کنه. تو سیاستم همین طرز فکرو داری ...

نمیدونم ولی ب قسمت ب شدت اعتقاد دارم 

ببین منو یه آقای عشق دو طرفه داشتیم از هر لحاط ب هم میومدیم و هییییییچ مشکلی نداشتیم طرف خونه ماشین کارمند بانک ... اختلاف سنی عالی خانواده پسر تهران ما شهرستان ... پا شدن اینهمه راه رسما اومدن خواستگاری خانوادش هم کاملا راضی 

پدرم ۸ ماااه گفت نه نه نه مخالفم 

همه چی ب هم خورد و تمام 

منم در ند مرگ تلاش کردم 

نشد ک نشد ک نشد