2737
2734

اونقد خوشحال شدم ولی از کرونا میترسم جای من بودین میرفتین یا از شهر خودتون خرید میکردین😑

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

خودتون مگ کجایی؟؟ 

ببین می ارزه یا ن 

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت کجایی  

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
خودتون مگ کجایی؟؟  ببین می ارزه یا ن

شهر ما کوچیکه اطراف تبریز ارزششو ک داره چون بازار شهرمون خیلی کوچیکه و جنسای خوشگل وبروز نداره

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2738
خودت اهل کجایی من اصالتا تبریزی هستم ولی ساکن نیاوران اگه تبریز میرید برید بازار های ائل گلی رو بر ...

واقعا قیمتاش چجوریه عزیزم من دقبل کرونا ک میرفتیم تربیت 

تبریز من یبار رفتم خیلی رفتار بدی داشتن تا میدین غریبه هستی ترکی حرف میزدن از قصد ادم اذیت میکردن دی ...

ن فک نکنم من خودمم اطراف تبریزم وترک کلا ما ترکا سختمونه فارسی حرف زدن شما ببخشید از جانب من

نمیدونم میبره یا نه ولی مردا تصمیم زیاد میگیرن واسه جایی  فتن اگه رفتید حرفه😅🙃😉😂

ن بگه میبره

تبریز من یبار رفتم خیلی رفتار بدی داشتن تا میدین غریبه هستی ترکی حرف میزدن از قصد ادم اذیت میکردن دی ...

عزیزم هر ۵تا انگشت یکی نیستن شاید یکی دوتاش اینصدور باشه درضمن خیلی از دوستای من که کورد و لر هستن خیلی رفتن تبریز ولی هیچ وقت همچین چیزی نگفتن یا خیلی وقتا باهم میرفتیم همچین چیزی ندیدیم ثانیا میدونی روزانه چقدر ادم از این ور و اون ور کشور میان تبریز؟چرا اونا همچین چیزی نگفتن

به هر حال اگه چیزی خاصی بود الان همه جا پر میشد که تبریز فلان و بهمانه

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
واقعا قیمتاش چجوریه عزیزم من دقبل کرونا ک میرفتیم تربیت 

خیلی خوبه نسبت به جنس هاش

من چندتا مانتو از تبریز گرفتم هنوزم که هنوزه خیلی نو و شیک هستن اصلا برو از تبریز خرید کن محاله اون لباست کهنه بشه 

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست

تبریز از ما ۸۰۰ کیلومتر دوره 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2706