2737
2739
عنوان

سلام بچها به دادم برسیییننن😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 21 پست
 😐😐😐😐😐😐😐ولچ فروحه ولله بيچ دگاگ اندعن او ماكو فكرت صاير شي ثاري حبابه عدهه امتحان 😐مارد ...

😂😂😂😂😂😂 سلام شلونچ  خیه والله درس عدی مهم

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

هله تمام انشد عليچ.

اكلاس چندم انتي؟

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هله تمام انشد عليچ. اكلاس چندم انتي؟

کلاس اول  😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2728
سوادين. 😂11؟

ددانشجو یک ترم مونده به لیسانس 😎

ددانشجو یک ترم مونده به لیسانس 😎

جان من چند سالته 😴😸

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
جان من چند سالته 😴😸

23