2737
2734
عنوان

شاغل بودن خوبه یا خانه داری؟

498 بازدید | 44 پست

من سالهاس که کارمتدم

ولی خسته شدم 

دوس دارم استعفا بدم و یه جور دیگه زندگی کنم وقتم مال خودم‌باشهه

البته از شاغل بودنم تو این‌سالها ناراضی نیستم و همین الان به عقب برگردم هم مسلما شاغل بودن رو انتخاب میکنم 

ولی الان خسته شدم و میخوام یکی دوسالی کار نکنم تا باز ببینم حسم چیهه

ولی چون همش شاغل بودم یه جوریم الان 😶

before i die i want to be happy and make others happy

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من خانه داری😂😂😂😂

اینجانب یک راحت طلب است🤚😂

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off......
2728

بنظر من اکه زن و شوهر باهم کار کنن خیلی خوبه چون میتونن کلی پول دربیارن و پس انداز کنن 

حتی اگه درامدشون کمه خب خوبه که باهم بلخره یه حدی میشه اون پول 

اکه خسته شدی استراحت کن ولی مژمعنم خودت بعدش دوباره میری سرکار چون سرکار رفتن عزت نفس میاره

عوضش استقلال مالی داری

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
2740

من اصلا نميتونم بشينم تو خونه و خونه داري  بكنم...😂

شاغل بودن بهتره ب نظرم. البته هركس ي جوره...

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))

قطعا شاغل بودن مگه اینکه مال و اموال از خودت داشته باشی که پشتت گرم باشه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

کاملا درکت میکنم شاغل بودم فاصله گرفتم دلم تنگ شد برگشتم دوباره سرکار و الان دوبرابر پشیمان ترم که چرا دلم تنگ شد و برگشتم داشتم زندگیمو میکردم تمام وقت در اختیار خودم بودم بدون ذره ای استرس تا نیمه شب از وجود عزیزانم لذت میبرم بدون اینکه نگران باشم فردا باید زود بیدار شم دیگه غصه مهمونی ها و اتفاقات یهویی رو نمیخوردم همیشه واسه همه کاری تایم داشتم 

من خانه داری رو تجربه نکردم ولی متاهلم با مادرشوهرم اینا زندگی میکنم ولی الان خیلی دوست دارم شاغل میبودم 

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤
2706