2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از من به شما نصیحت شل بگیرید سفت می‌خورید به نظرم کار خوبی کردید .

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
2728

خوب کردی

چه آدمایی پیدا میشن بعد توقع پیشرفت هم دارن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
اطرافیان سرزنشم میکنن اون مسئوله هرچی میگه باید گوش بدی

شما کار خودتون را درست و دقیق انجام بدید به حرف دیگران کاری نداشته باشید

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
2740
خوب کردی چه آدمایی پیدا میشن بعد توقع پیشرفت هم دارن

شمام شاغلین؟

خواهرم میگه رییسه گفته برو فلان کار کن باید میرفتی . گفتم من خطایی نکردم ک تنبیه بشم. اینکارش یعنی تنبیه. بعدم رفته پشت سرم ب رییسم گفته این خانم دعواییه جو اتاقو خراب میکنه و... 

خواهرم میگه تو خودتو خراب کردی . درسته رییس ازت دفاع کرده ولی اینبار بحث بشه همین رییس تورو میندازه بیرون

شمام شاغلین؟ خواهرم میگه رییسه گفته برو فلان کار کن باید میرفتی . گفتم من خطایی نکردم ک تنبیه بش ...

نه بابا هیچی نمیشه فقط دیگه باهاش کل کل نکن پیش ریس اصلی خودتو شیرین کن فقط

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

حقیقتش رییس حراستمون رو هم خواسته بود.

حراست میکه این الان منتظره ازت عاتو بگیره کارتو دقیق انجام بده تا بهانه دستش ندی. هرچی هم میگه محلش نزار جواب نده.

بنظر شما اشتباه کردم از خودم دفاع کردم یا سرمو مثل کبک پایین مینداختم و هرچی می گفت گوش میدادم

نه بابا هیچی نمیشه فقط دیگه باهاش کل کل نکن پیش ریس اصلی خودتو شیرین کن فقط

نه کاری ندارم بهش گلم. رییس اصلی هم منو کارمو میشناسه میفهمه من سرم تو کارمه فقط

مطمئنم ساکت نمیشبنه مسئولمون و سعی در خراب کردن من داره. همکارای اتاق امروز میگن تپ کارت اشتباهه باید هرچی مسئول میگفته گوش میدادب. اون رییس ماست 

حقیقتش رییس حراستمون رو هم خواسته بود. حراست میکه این الان منتظره ازت عاتو بگیره کارتو دقیق انجام ب ...

شما کار درستی انجام دادی ، سکوت شما باعث می‌شد پر رو تر بشه 

2706