2752
2734
سلام .... من قراره برای زایمانم برم پیش دکتر ترکستانی توی بیمارستان خاتم ... رسیدگی ماماها و پرستارها چطوره ؟؟ دکتر کی میاد بالای سر زائو ؟؟ اصلا این مسکن ها و اکسیژن و ..... تاثیری توی کم کردن درد داره ؟؟ ساک وسایل میدن ؟؟؟؟ چی داخلش داره ؟؟؟ خودمون چی باید ببری ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=992629&postID=40798054
بـسـا کـسـان کـه نـکـو حـالیـشـان دام بـلا اسـت ، خـطاپوشى شان موجب غرور ، و حُسن شهرت و خـوشـنامى شان سبب غلتیدن به گرداب فتنه. در میان آزمون هاى الهى هیچ آزمونى همانند مهلت دادن به چنین کسانى نیست . مولا علی (ع)
سلام عزیزم من خیلی خیلی تعریف از این دکتر و این بیمارستان شنیدم. یکی از معروفترین دکترای تهرانه. شنیدم خیلی با وجدانه. بیمارستانهایی که زایمان میکنه به بیمه من نمیخوره وگرنه شک نمیکردم و پیش همین دکتر و همین بیمارستان میرفتم
سلام منم ایشاا... اردیبهشت پیش همین دکتر و بیمارستان خاتم زایمان دارم .تعریف دکتر و بیمارستانو زیاد شنیدم امیدوارم که همه چیز خوب باشه.
صدای خنده خدا را میشنوی? به انچه که تو محال میپنداری میخندد! پس بخند و امیدوار باش.

دکترترکستانی اونم توی خاتم.. تقریبا بهترین گزینه ممکن رو انتخاب کردی.. رسیدگی هم عالیه.. انشاالله زایمان راحتی داشته باشی
اونایی که نی نی میخان: **ربّ لا تذرنی فردا و أنت خیر الوارثین‏ و اجعل لی من لدنک ولیّا یرثنی فی حیاتی و یستغفر لی بعد وفاتی، و اجعله لی خلفا سویّا و لا تجعل للشّیطان فیه شرکا و لا نصیبا، اللّهمّ إنّی استغفرک و أتوب إلیک إنّک أنت الغفور الرحیم**