2737
2734
عنوان

هفته ۶ بارداری هستم میشه بیاین

94 بازدید | 15 پست

خیلی احساساتی و حساس شدم. از قبلم بودم ولی الان شدتش زیاد شده. زودی اشکام میریزه.

هنوز نمیتونم باهاش ارتباط بگیرم . دکتر گفت شاید بعضی وقتا به پوچی هم برسی و طبیعیه🥲شما هم اینجوری میشدین؟

حوصله هیچ کاریو ندارم انگار خستم .نفس کم میارم.

اشتهام کمه ولی تهوع نداشتم. حسش بوده ولی جدی نبوده

خیلی میترسم از سونوگرافی اول 😔نکنه قلبش نزنه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی جون میتونم بپرسم وقتی که فهمیدید باردارید چه علائمی داشتید؟

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2738
دردای خفیف پریودی. تیر کشیدن لگن. جوش صورت. تاخیر پریود 

مرسی عزیزم من دوروز به موعدم مونده ولی چند روزه درد پریودی دارم و نوک سینه ام درد داره تو این ۵ سالی که منتظرم باردار بشم هیچ وقت درد نوک سینه رو تجربه نکردم و اولین باره و حس میکنم باردارم

انشالله به سلامتی دوران بارداری رو بگذرونی عزیزم🙏

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
مرسی عزیزم من دوروز به موعدم مونده ولی چند روزه درد پریودی دارم و نوک سینه ام درد داره تو این ۵ سالی ...

ان شاالله باردار باشی عزیزم. من خیلی غیر منتظره باردار شدم. تو هم بهش فکر نکن و توجه نکن.

2706