2733
2739
عنوان

دعوای زن و شوهری

187 بازدید | 10 پست

دیروز خونه بابام بودم دختر خواهرمم ۳ سال و نیمشه اونجا بود خودش تنها با دخترم بازس میکرد دخترم ۲ سالشه هی بازی میکردن دعوا هم میکردن بعد شوهرم جلو مامانم اینا هی غر میزد میکفت حالا این بچه یه روز اومدت اینجا هی شاذی)دختر خواهرم(حرصش میده(خیلی زورش رفت تا شب هی داشت تو گوشم غر میزد شب دبگه منم جلو بقیه دراومدم بهش گفتم هی غر میزنی تو رو اروم کنم یا اینارو بگیرم خو بچن اینا خلاصه اونم صداشو برد بالا چنتا فوشم جلو مامانم اینا بهم داد بابام  مامانمم خیلی ناراحت شدن بهش گفتن حرمت ما رو هم نکه نمیداری و از من دفاع کردن خلاصه از دیشب من تپش قلب دارم کلا سر چیزا کوچیک هیلی غر میزنه میره رو اعصاب بعد الانم میکه بابات ریده به من همه چی گفته تازه این ناراحته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجور دامادها را میخوام خفه کنم 🤯🤯😤

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰
اخه بدبختی اینه خودشم حق به جانب گرفته میگه خانواده شما کلا فقط کدافع دختراشونن

بگو پس مدافع تو باشن 

تو حالا محلش نذار خودش خوب میشه 

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰
2740
بگو پس مدافع تو باشن  تو حالا محلش نذار خودش خوب میشه

قلبم درد میکنه خیللی مضطربم از اونور مامانم تو فکرمه میگه اذیتت نکنه میگم نه هیالشو راحت کردم ک نگرانم نباشه ولی خیلی اذیتم حس میکنم قلبم میخاد بایستع

قلبم درد میکنه خیللی مضطربم از اونور مامانم تو فکرمه میگه اذیتت نکنه میگم نه هیالشو راحت کردم ک نگرا ...

تموم شده عزیزم 

تو به خودت استرس نده 

و دهن به دهن نشو باهاش 

استرس چیزی را درست نمیکنه