2737
2739

آخه چرا خوشی به من نیومده بچه سه ساله و یه دختر شیر خوارمو ازم گرفتن شوهر عوضیم نمیتونه چیزی به مادرش بگه قهر کردم اومدم خونه بابام مادر شوهرم و خواهرشوهرم اومدن نفرین کردن منو کتک زدن بچه هامو برداشتن بردن 😭😭سینه هام داره میترکه  تبم داشتن بچه هام حالا تو روستا بدون ماشین خدا میدونه چه بلایی سرشون اومده

♣️♣️♣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خانوادت کجان؟بنده خدا همون موقع باید زنگ میزدی به پلیس نه اینکه بشینی کتک بخوری بچه هارو هم بدی ببرن بعدم تاپیک بزنی بشینی گریه کنی !!!!! حالام  به پلیس زنگ بزن بگو بچه هامو دزدیدن تا زودتر بیان وقتی اومدن بگو فلانی و فلانی بچه هامو به زور بردن پیاز داغشم زیاد کن وقتی با آدمای بیشرف و بی رحم طرفین یکم عرضه داشته باشین توروخدا اگرم ندارین هرکاریتون کردن قهر نکنین که بچه ها آواره بشن اینطوری اونم بچه های مریض 

یعنی چی؟؟؟ فکر کنم سرکاریه  مگه میشه بیان بچه ی آدم و بگیرن ببرن آدم واییسته نگاه کنه ، نمیتون ...

هی تلاش کردم بگیرم منو کتک زدن حالم بد شد نتونستم

♣️♣️♣️
2706