2733
2734
عنوان

خیلی از مامانم دلخورم. دردو دل دارم

285 بازدید | 11 پست

اونا ک کرونا گرفتن من هی غذا بردم. ابمیوه و... میزاشتم پشت در خونشون و میومدم

اما الان ک ما مریضیم. هیچی.

فقط زنگ میزنه میگه تو حیاطت برو سرخ کن چیزی که بوش به خودت و بچه هات نخوره😑منم حالم بده نمتونم زیاد اشپزی کنم

خیلی ناراحتم. دارم با اشک تایپ میکنم. از خانواده شوهرم شانس نداشتم از خانواده خودمم. احساس بی کسی میکنم

بگی که برات انجام بدن هم نمیدن ؟ شاید نمی‌دونن 

به مامانت گفتی که نمیتونم آشپزی کنم؟ 

شاید واقعا فکر نمیکنن اوضاعت جدی جدی بد باشه شاید فکر میکنن خفیف گرفتی یا هر چی 

بهشون بگو 

حتما بگو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگی که برات انجام بدن هم نمیدن ؟ شاید نمی‌دونن  به مامانت گفتی که نمیتونم آشپزی کنم؟  شا ...

دوست ندارم بگم. اونجوری ک ب همسایه هم بگم درست میکنه 

خودش باید بفهمه دیگه

اولین اصل زندگی از هیچکسی هیچکسی حتی نزدیک ترین افراد زندگیت هم یاد بگیر تمرین کن که هیچ گونه انتظار ...

من توی شرایطی که مریضم خیلی برام مهمه که اطرافیان بهم توجه کنن توی هیچ حالت دیگه ای سختی خودمو روی دوش کسی نمیذارم ولی دوره بیماری مخصوصا کرونا که اگه استراحت نکنی اوضاعت می‌تونه انقدر وخیم بشه که آدم تا مرگ پیش بره حمایت خانواده واقعا واجبه حتی در حد تعارف 

کسایی که مدعی هستن دوستمون دارن توی سختی هایی مثل بیماری هست که باید دوست داشتن خودشونو ثابت کنن وگرنه توی حال خوب همه رفیقن 

من توی شرایطی که مریضم خیلی برام مهمه که اطرافیان بهم توجه کنن توی هیچ حالت دیگه ای سختی خودمو روی د ...

بله حرفتون درسته

اما به نظر من بازم ادم باید اینو توی خودش پرورش بده توی مواقع سختی هم از کسی جز خودش انتظاری نداشته باشه

این روزا خیلی از حرف ها فقط ادعا هستن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
من توی شرایطی که مریضم خیلی برام مهمه که اطرافیان بهم توجه کنن توی هیچ حالت دیگه ای سختی خودمو روی د ...

اونم من ک همیشه بهترین هدیه هارو میبرم براشون. بهترین رستورانا رو مادر پدرم رو میبرم. بابام ک حتی زنگ هم نزده احوال بپرسه. مامانم روزی یک بار تلفن میکنه فقط

2738
دوست ندارم بگم. اونجوری ک ب همسایه هم بگم درست میکنه  خودش باید بفهمه دیگه

ببین حتما باید بگی گاهی اوقات طرف فکرش کار نمیکنه وگرنه قصد بی محبتی نداره شاید بهش گفتی خوبیم فلان اون بنده خدا هم فکر کرده سر پایی 

تو باید اول شرایط خودتو توضیح بدی که نمیتونی آشپزی کنی بعد انتظار داشته باشی طرف بفهمه که برات غذا بیاره 

اونم من ک همیشه بهترین هدیه هارو میبرم براشون. بهترین رستورانا رو مادر پدرم رو میبرم. بابام ک حتی زن ...

این نقاب من سالمم رو از روی صورتت بردار ببین زنگ میزنن و غذا می‌فرستن یا نه 

انتظار نداشته باش غیب بدونن زنگ بزن و بگو بهشون 

بیخودی نشستی غصه میخوری مطمئنم مامانت نمی‌دونه اوضاعت چطوره خیالش بیخودی راحته 

اگه بخاطر استراحت نکردن و نخوردن غذای خوب و مقوی بلایی سرت بیاد خودت مقصری