2737
2739
عنوان

از شدت دلتنگی دارم گریه میکنم

480 بازدید | 21 پست

بخدا احساس خفگی میکنم تو خونه 

بیرون خوبم میام خونه خفه میشم

همسرم صب میره شب دیر وقت میاد ـ

اعصابم خرابه بخدا   چقد روزای تکراری ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😭 چنساله ازدواج کردی ؟ بخدا من ۶ ماه نامزدم میگم آخه کار داره سرش شلوغه به هرحال درگیره نمیتونه ج بده ولی مگه میشه پیام صبح بدم تا الان آنلاین باشه و ج نده این یعنی من بی ارزشم.

خسته شدم دیگه نمیکشم 

آداب متاهلی بلد نیست 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
2731

برا خودت سرگرمی جور کن،. کتاب بخون،. ورزش کن،. برقص،. آشپزی کن،. کیک درست کن،. کارای هنری کن، زبان بخون،   به خودت برس،. همون تایم کوتاه که همسرت خسته از سرکار میاد بذار ازت انرژی مثبت بگیره،. ازش بابت زحمتاش تشکر کن،. بگو که دوست داری بیشتر باهم وقت بگذرونید 

شاید بتونه کارشو کمتر کنه

خوانید از دل و جان , دلدارتان خدارا
2738
درکت میکنم من سیزده ساله ازدواج کردم

بچه نداری؟؟

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
دو تا

من فکرمیکردم با وجود بچه آدم حوصله اش سر نمیره،ولی مثل اینکه اشتباه فکر میکردم،آخه منم تو خونه تنهام وحوصلم سر میره گفتم بچه دار بشم خوب میشه

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
من فکرمیکردم با وجود بچه آدم حوصله اش سر نمیره،ولی مثل اینکه اشتباه فکر میکردم،آخه منم تو خونه تنهام ...

بچه جز دردسر هیچی واسه ادم نداره  هیچی و هیچی

جفتشون انقد شلوغ میکنن که واسم نا نمیمونه 

دخترم ده سالشه  پسرم هفت

2706