2733
2734

من وقتی بچه بودم ۶ سالم بود رفته بودم خونه مامان بزرگم بعد رفته بود حمام من شورتش رو این بعد کرانچی هم میخواستم پول هم تو خونه نبود پیدا نکردم لباس زیر مامان بزرگم رو برداشتم بردم مغازه گفتم اینو بگیر یه کرانچی بده مغازه داره هم آشنا بود یعنی ابرو مامان بزرگم رفت دیگه در اون مغازه نرفت😂😂 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهر شوهرم برا پسرم از مشهد تاپ و شلوارک آورده بود بعد پسرم خیلی رنگشونو دوس داشت بیشتر اوقات میپوشیدحالا یه روز تو حیاط طبقه پایین بود شلوارشو خیس کرده بود ازم خواست براش شلوار بندازم پایین.بهش یه شلوار نشون دادم گفتم اینو میخوای؟حالا هی دااااد میزنم نه شورت عمه رو می‌خوام با صدای بلند من شورت عمه رو می‌خوام  

تقدیر چنین بود که در مملکت عشق،یک منطقه ی کوچک بحران زده باشم...
منو شوهرمم خعلی شوخی های خطرناکی میکنیم🤦🏻‍♀️

خداییش مواظب باشید 

ما یه بار داشتیم تو باغ با شلنگ آب دنبال هم میکردیم و بهم آب میپاشیدیم من یهو طرف پریز ایستادمو جیغ میزدم نکن 

یهو برق چنان منو لرزوند که اووووف یادم میاد میگم عجب کارایی میکردیم و یه قلوپ!فکر نمیکردیم😁😅😁😅

2706