2733
2734

تا بیای چترو ببندی با اون سرعت هواپیماااا خورده زمین 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا بیای چترو ببندی با اون سرعت هواپیماااا خورده زمین 

ولی نشدنی نیست حداقل هرکدومشون فلجم بشن از نابلدی بازم از مردن بهتره 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2738

هواپیما با سرعت خیلی زیاد در حال سقوط هس

اون لحظه واقعا کی میتونه تو اون چند ثانیه که همه فقط شوکه هستن بپره پایین🤔🤔نشدنیه اصلا به نظرم

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
ولی نشدنی نیست حداقل هرکدومشون فلجم بشن از نابلدی بازم از مردن بهتره 

در عرض چند ثانیه ...

تا بخواد طرف از جاش بلند شه چترو برداره خوردن زمین

البته من فوبیای هواپیما دارم. شدیددد

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

باچتربخوای ازاون ارتفاع بیای پایین به علت فشار زیاد هوا بر بدنت اکسیژن خیلی کمی بهت میرسه حالا این یه دلیلشه که صددرصد زنده پایین نمیرسی .یکم فکرکن خودت.همینطوری ماشین یکم سرعتش ببره بالاتر سرتو از پنجره ببری بیرون چند ثانیه میتونی اون فشار هوارو تحمل کنی؟،

در عرض چند ثانیه ... تا بخواد طرف از جاش بلند شه چترو برداره خوردن زمین البته من فوبیای هواپ ...

آخه یه وقتایی خودشون میدونن که سقوط میکنن مواقعی که خلبان نمیتونه فرود بیاد 

2706