2737
2739
عنوان

قهر کردم امدم خونه بابام

368 بازدید | 11 پست

راستش مردد بودم ولی دایی شوهرم گفت برو  خیلی پسر خواهرم پرو شده نسبت بهت و اذیتت می کنخ برو تا ادبش کنم خودش به دست وپات بیفته منم امدم خونه بابام اما از سرشبه همه دنبال شوهرم می گردن می گن گوشیش خاموشه و نیستش  امروز بهم زنگ زد گفت بری دیگه همه چی واسم تمومه حالا امشب بهم می‌گن از عصری مغازشو باز نکرده و نیست  گوشیشم خاموشه  خیلی نگرانشم

امشب چقد تاپیکا غمگینه  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوست من اگر ناراحتی چالش گره های کور بی محبتی از همسر خانواده خیانت یا هرکسی ناراحتی دارید اگر در ثروت مالی چالش دارید شغل درامد جادو دارید افسرده هستید بیماری بچه دارشدن دوست دارید محبوب همه شید صورتتون زیبا شه  ب پیج سیده فاطمه روحانی برید در یوتیوب یا توییتر برید به نام خودشون هست صفحشون رایگان شما راهنمایی میکنن

مشکل چی بود؟ 

خیلی مرد سالاره می گه زن باید تو خونه بشینه  ۴ بچه بیاره نباید متقل باشه و هرچی شوهر گفت بگه چشم و نرط زن ا۱لا مهم‌نیست ولی من ادم اینجوری نبودم

2740

سلام. لینک زیر یک پرسشنامه آنلاین روانشناختی به منظور انجام یک پژوهش علمی در علوم پزشکی تهران است. پس از اتمام پاسخدهی، امکان استفاده از یک جلسه رایگان مشاوره روانشناختی به صورت آنلاین فراهم خواهد شد. لطفا وارد لينك زير شويد و پرسشنامه را پر كنيد. 

https://survey.porsline.ir/s/UoXEDVs