2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا نمیدونی تو بارداری نباید به خودت فشار بیاری؟دختر خوب حواست به خودت و بچت باشه .کار نکن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بارداریای الان ب چ... س بنده_اونوقت تو فرش ۱۲متری بلند میکنی اونم تو ۱۵هفته😐🤲

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
واقعا نمیدونی تو بارداری نباید به خودت فشار بیاری؟دختر خوب حواست به خودت و بچت باشه .کار نکن

کسی نیست بیادکمکم کلا خودم بایدکارامو بکنم ازاول بارداری تاالان باویارنمیتونستم کاری انجام بدم الانکه یکم بهترشدم گفتم تمیزکنم

بارداریای الان ب چ... س بنده_اونوقت تو فرش ۱۲متری بلند میکنی اونم تو ۱۵هفته😐🤲

مجبوربودم 😓اتفاقی ک نمیوفته برا بچه ترشح یاخونریزی ندارم فقط کمرم دردمیکنه بعداظهریکم دلدردشدم مث پریودی ولی خوب شد فقط کمردردولم نمیکنه

کسی نیست بیادکمکم کلا خودم بایدکارامو بکنم ازاول بارداری تاالان باویارنمیتونستم کاری انجام بدم الانک ...

خوب نباید به خودت فشار بیاری.خواهرانه دارم بهت میگم کاری نکن که بعداً پشیمونیش بمونه برات.کارای سبک رو یواش یواش انجام بده کارای سنگین با همسرت .اگه میتونی یه نیروی کمکی بگیر

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲