2737
2739

بین ۱۲ پرومکس ۵۱۲ گیگ

و ۱۳ پرومکس ۲۵۶ گیگ

مسلما میدونم که ۱۳ بهتر و جدیدتر از ۱۲ هست

ولی بخاطر ظرفیت حافظه مردد هستم 

خودم ۱۳ پرومکس ۵۱۲ دوست دارم منتها خیلی گرون درمیاد 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
13

ینی تو ۱۳ با رم ۲۵۶ انتخاب میکنی؟ 

نمیدونم دچار هنگی میشه یا ن

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
گرونترین انتخاب گوشیم بین نوت 10 و نوت 9اس بود 💔🤭

عزیزم. والا بعد ۶ سال میخوام ی گوشی خوب بخرم

بابا پولدار 

🥴خیلی خیلی 

12 بخر

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2740
عزیزم. والا بعد ۶ سال میخوام ی گوشی خوب بخرم

ب سلامتی 

13 نخر باگ داره

من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤️❤️
ینی تو ۱۳ با رم ۲۵۶ انتخاب میکنی؟  نمیدونم دچار هنگی میشه یا ن

هنگی؟ ایفون رو فقط بخای بندازی دور و گرنه اخ نمیگه 

یککی از اعضای خانوادم 6 داره ار اون موقع تا الان همش هم ازش استفاده میکنه از سال94 هیچیش نمیشه

لطفا هر موقع منو دیدید جایی بهم یاداور بشین اینجا نیا ممنون با تشکر//////////
ب سلامتی  13 نخر باگ داره

راستی؟ ۱۲ هم میگفتن اینجوریه ک😕

2706