2733
2734

سلام خانوما باید ماما از خود بیمارستان بپرسم ؟ینی برم بیمارستان بگم ماما همراه میخام  بهم معرفی کنید؟هزینش ومیدونید؟اونایی که ماما همراه داشتن راضی بودین؟

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

بله خیلی خوبه

خود بیمارستان دارن و میتونید بگیرین

هزینه اش فرق میکنه هر بیمارستانی بستگی ب خصوصی و دولتی بودن بیمارستان داره 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
بله خیلی خوبه خود بیمارستان دارن و میتونید بگیرین هزینه اش فرق میکنه هر بیمارستانی بستگی ب خصوصی و ...

ممنون عزیزم تو کل زایمان کنار آدم میمونه؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیزم تو کل زایمان کنار آدم میمونه؟؟

بله 

کمپرس اب گرم میذاره ب شکم و کمرتون

پاهاتون رو ماساژ میده و کمکتون میکنه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2728

فروردین برای 6 ساعت 450 بعد  اون هر ساعت اضافه 30 تومن.من که انکار پولم ریختم دور فقط میگفت افرین مامان قوی تحمل کن یه ذره کف پام ماساژ داد دوتا حرکت کمر داد که زایمان قبلیم که ماما همراه نداشتم خود ماما بیمارستلنم نشونم میداد و ماساژم هم میداد یه چند باری هم حرما و اب بهم داد

فروردین برای 6 ساعت 450 بعد  اون هر ساعت اضافه 30 تومن.من که انکار پولم ریختم دور فقط میگفت افر ...

منم سر زایمان اولم نداشتم ولی ماما ها ی بیمارستان هوامو داشتن خدمه هم خیلی خوش اخلاق بود همش میومد پیشم 

منم سر زایمان اولم نداشتم ولی ماما ها ی بیمارستان هوامو داشتن خدمه هم خیلی خوش اخلاق بود همش میومد پ ...

نگیر خواهرم والا هیچ کاری نمیکنه ما که یه تجربه هم داریم بهتره من بیمارستان خصوصی بودم و ماما همراه هیچ مزیتی نداشت برام جز اینکه اتاق زایمان و اتاقی که توش بودم تا لحظه زایمان یکی و بود و خصوصی فقط خودم توش بودم