2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید!دکتر فوق تخصصی روماتولوژی متعهد وحاذق

| مشاهده متن کامل بحث + 114893 بازدید | 89 پست
من مطب دکتر روازاده رفتم (2 بار) و ازش دارو و دستور غذایی گرفتم. الانو نمیدونم ولی مطبش 2 سال پیش خیلی شلوغ و اعصاب خورد کن بود. (به خاطر همین به هرکسی توصیه نمیکنم اونجا بره مگه اینکه از قبل خودشو برای شرایط اونجا اماده کرده باشه). داروهاشو زیاد یادم نیست. یکیش مخلوط سیاه دانه و عسل بود. یکی هم دونه اسفند که روزی 2 قاشق ازش میخوردم ولی به نطرم رعایت رژیم غذایی خیلی موثر بود.
مادرم تقریبا تمام مفاصلش درگیره

ولی خداروشکر حال جسمیش انقدر هم وخیم نیست وخودش همه ی کارهاشو میکنه درد داره ولی مستقله وشکر خدا به عصا نیازی نداره

ولی دغدغه اصلی الان من که داره دیوونه م میکنه اینه که داروها پلاکتش رو تحت تاثیر قرار دادن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا جایی که میتونستم مواد غذایی با طبع سرد رو حذف کردم و غذاهای گرم رو اضافه کردم. اگه هم ماده سردی بود که نمیشد حذفش کرد حتما باهاش گرمی میخوردم. مصرف مواد غذایی صنعتی به حداقل ممکن رسوندم. قند شکر شکلات و کاکا.و و فست فود و .... برای خودم ممنوع کردم.

مواد عذایی مفید: خرمــــــا . عسل . زنجبیل . دارچین . کشک (بعلت تامین کلسیم) و هر گونه مواد غذایی طبیعی یه شرط داشتن طبع گرم

2731
سالها پیش دوستی به نام فهیمه داشتم که توی سن 19سالگی فهمید این بیماری رو داره ویادمه اونم شروع به خوردن کورتون کرد

سالهاست ازش بیخبرم یه مرتبه دلم هواشو کرد

الهی هرجاهست سلامت وشاد وبدون درد باشه
امان از دست این وضعیت سایت!!! هی منو میندازه بیرون !!!

ممنوعات:
انواع ترشی - ماست ( البته من تو کیسه میریختم ابش بره بعد با یه چیزی سردیشو میگرفتم. مثل پودرسیر, نعناخشک یا پونه) - شیر ( من با دارچین میخوردم) - گوشت ماهی, مرغ و گوساله - ماکارانی - سویا - قارج - گوجه و ربش - بادمجون - عدس - میوه های سزد مثل ( هندوانه - خیار - مرکبات و ... ) -

اوایلش خیلی سخت رعایت میکردم( نمیتونستم هم نکنم چون تا یکی از اینا رو میخوردم تاثیر منفیشو میدیدم)

ولی به مرور که بهتر شدم بعضیاشوت که برای بدن مفیدترن رو با گرمیجات متناسب مصرف میکردم. مثلا به عدس زیره فراوان میزنم ... به مرغ دارچین و ...
مطب دکتر غریب دوست 88006511 فوق تخصص روماتولوژیست-دکتر خ خوبیه

1و2 ماه دیگه وقت میده ولی عجله داری میتونی بری بیمارستان شریعتی 5شنبه ها صبح اونجاست شماره بیمارستان 84901
خرده ریزسیسمونی..کالسکه.صندلی ماشین وغذا.روروئک.گهواره....درwww.ninipars.com
عزیزم این بیماری درمان نداره ولی به لطف خدا با دستورات دکتر صادقیان و طب سنتی وضعیتم کنترل شد که تونستم دارو رو کنار بذارم و باردار شم. تو بارداری هم به خاطر تقویت سیستم ایمنی ازش خبری نبود ولی بعد زایمانم به مرور برگشته. ولی همچنان دارو مصرف نمیکنم.
2706