2752
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید!دکتر فوق تخصصی روماتولوژی متعهد وحاذق

| مشاهده متن کامل بحث + 114908 بازدید | 89 پست
من پیش دکتر ناهید کیانمهر رفتم خیلی بد بود راضی نبودم .فوق العاده پولکی بود .مطبش که نوبت دهیش افتضا ...

سلام من امروز رفتم پیش دکتر کیان مهر خیلی با حوصله سوالاتمو جواب دادن و اینکه منشی خیلی برخورد خوبی داشت البته نسبت به روماتولوژی دیگه ده هزار تومن بیشتر میگیره.شما چرا ناراضی بودید؟من الان بخاطر پیام شما دودل شدم سر تشخیصش چون باردارم هستم خیلی برام مهمه.البته برای اینکه من مطمئن‌بشم جلو خودمم با یک دکتر روماتولوژی دیگه مشورت کردن که خیال من راحت باشه چون من روماتولوژی اولی تشخیصی که داده بود درست نبود و اینکه کلی دارو داده بود و کن میترسدیم بخورم 

سلام عزیز من دکتر الویس مرادخان رو بهت معرفی میکنم خیلی خیلی دکتر با اخلاق و صبوری هستند من در زمینه بیماری خود ایمنی و بیماری لوپوس پیش ایشان رفتم و ده ساله تحت نظر ایشان هستم شماره تماس و آدرس سایتشو برات میذارم

86093568

www.moradkhan.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دکتر سارا جعفری فوق تخصص روماتولوژی هستن تشخیص عالی میدن و دقیقا میدونن برای درمان چه روشی بهتر و موثر تره. من دختره نرمی استخوان داشت خیلی غصه میخوردم بردم پیش ایشون انقدر بهم آرامش دادن که نگو. خداروشکر خیلی تاثیرگذار بوده

مشاوره آنلاین با دکتر سارا جعفری هم میتونین داشته باشین من تواین کرونایی خیلی نمیتونم برم بیرون ازش استفاده میکنم

من دکتر سارا جعفری رو میشناسم فوق تخصص روماتولوژی هست و خیلی دکتر خوبیه، نمیدونم کدوم شهری ولی حتی اگر تبریزم نیستی می تونی ازش مشاوره آنلاین بگیری اگر خواستی بگو برات شماره تلفنشو بفرستم

مطب دکتر غریب دوست 88006511 فوق تخصص روماتولوژیست-دکتر خ خوبیه 1و2 ماه دیگه وقت میده ولی عجله داری ...

سلام نمیدونم هنوز تو نی نی سایت هستید یا ن میشه کمکم کنید از دکتر وقت بگیرم خواهش میکنم ازتون مادرم حالش خیلی بده ولی وقت نمیدن 🥲

عزیزم من بیمار دکتر دواچی هستم رماتولوژ خیلی خوب و قدیمی ای هست اما نمی دونم مریض جدید می پذیره یا ...

سلام خانومی حالتون خوبه شما هنوز پیش دواچی میرید؟؟؟ مادرم حالش خیلی بده استخون هاش کج شدن چند تا دکتر بردیم هیچ فایده ای نداشت میتونم ازتون عاجزانه خواهش کنم پیش دکتردواچی برامون وفت بگیرید مادرمو ببرم داره آب میشه 😓😓😓

من پیش دکتر ناهید کیانمهر رفتم خیلی بد بود راضی نبودم .فوق العاده پولکی بود .مطبش که نوبت دهیش افتضا ...

در حال حاضر میش کدوم دکتر میرید؟

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺

سوگند جون میشه کمی از  این بیماری توضیح بدی وبگی چه علایمی داری من همیشه بدن درد واستخوون درد ندارم مخصوصا قسمت پشتم نمیدونم چه مشکلی دارم آزمایشم دادم دکترم رفتم چیزی تشخیص ندادن  اگه میشه کمی راهنمایی کنید ممنونم 

2706