2733
2734
عنوان

مادر شوهرم کم غذا میپزه

663 بازدید | 30 پست

وقتی بعد چند ماه میریم اونجا همیشه گرسنه می مونم کم میپزه روم نمیشه بخورم به شوهرم و بقیه آقایون برسه! بدتر اینکه مهمون بیاد براشون یه دفعه تعداد زیاد ولی غذا کمه!!!! قشنگ برنج کم میادجوجه هم باشه کم میاد! بعدشم مثلا یه مقدار غذا درست کرده یه دفعه بدون هماهنگی میگه دختر و دامادمون بیان ولی به غذا اضافه نمیکنه! خیلی زشت میدونیم ما ولی اونا این جورین! چجوری بفهمونم بهشون این کارشون بده؟!

مطمئن باش خودشون میدونن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تو به اندازه خودت بکش و بخور کار یبار دوبار نیست که کار هميششه یبار غذا به دامادش و دخترش نرسه آدم میشه

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ عطری.....به خوش بویی.....کسی که عاشقشیم نیست.....     

بردار تو ظرف با خودت از خونه غذا ببر بذار تو کیف بمونه 

بعد شام داغ کن تنها بخور بگو غذا کم بود نخوردم بقیه بخورن الان گرسنه ام 

اگه گفتن غذا از کجا بگو آخه هر دفعه همینه اذیت میشدم دیگه تصمیم گرفتم با خودم غذا بیارم 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706