2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درمانش هم بیشتر عسل هست 

مقاله ای دانشگاه واشنگتن در سنت لویس نوشته

اثبات نشده ولی مقالش هست . خواستی لینکش رو بدم 

بد بیشتر پرهیز غذایی هم درمانشه نصف چیزا رو نباید بخوری

آزمایش خون هم معلوم می کنه

هزیته اش نمیدونی چنده

زیاد نمیشه بستگی داره دفترچت چی باشه 

مال ما سلامته و تقریبا ازاد حساب میشه کلا شکم و لگن شد ۷۰ هزار 

فک کنم کبد بشه ۳۰ تومن اینا 

اللهم عجل لولیک الفرج 🌺
درمانش هم بیشتر عسل هست  مقاله ای دانشگاه واشنگتن در سنت لویس نوشته اثبات نشده ولی مقالش هست ...

ممنونم..بنظر شما ازمایش بدم یا سونو..اخه صورتم پراز لک شده

2740
ممنونم..بنظر شما ازمایش بدم یا سونو..اخه صورتم پراز لک شده

آزمایش خون فکر کنم ارزون تره

من خودم با ازمایش خون فهمیدم

فقط دکتر هرچی گفت نترس 

عسل خیلی خوبه 

اگه هم گفت چرت می گن قند داره و ... 

محل نزار عسل طبیعی بگیر

یک لیوان اب ولرم،نیم ساعت قبل از صبحانه،ناهار،شام و یک لیوان قبل خواب شب. هرروز یک ساعت ورزش ملایم،ایروبیک،دویدن،بعد از ورزش،یک لیوان اب بخورید و تا نیم ساعت ،غذا نخورید.همراه غذا،مایعات نخورید.. غذای شور،تند،ترشی نخورید.. شکر،شیرینی ،گوشت قرمز،نیمرو، لبنیات پرچرب،غذای سرخ شده و مانده،شکلات،قهوه، نخورید.. سیب شیرین بجای شیرینی و هر شب یک قرص منیزیم ب۶.هر هفته یک قرص ویتامین دی. سالاد یا میوه، نیم ساعت قبل غذا یا دو ساعت بعد از غذا. بعد از غذا،دسر نخورید.. شیرینی خامه ای و پنیر خامه ای،فست فود،تنقلات نخورید.‌ خرما بجای شیرینی با یک لیوان شیر کم چرب.. برنج با روغن زیتون کافی.. مرغ یا ماهی با کمی نمک،ابلیمو، زوغن زیتون،اب که روی مرغ رو بگیره،با شعله کم بپزید. هر وعده،یک مدل،غذا بخورید. وقتی سیر شدی،غذا نخور. غذا آرام بجوید..

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
2706