2733
2734

برو بشینو it روببین 

تنهایی کیف میده 👹

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
😐🔪  من همینجوزی از دلقکا میترسم  اون ولی شب جوابه

وای من اینقده دیدم سر شدم دیگه 🤣

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
 دارکم دیدی؟؟؟؟ 

نه اینو ندیدم 

قشنگه؟؟ 

دستت درد نکنه  خوبه پس همینو میبینم من بعد  سه گانه د هنگ اُور دیگه کمدی این مدلی ندیدم&n ...

ار من هنگ اورو دیدم 

اینم تو همین سبکه ببین خوبه

لطفا هر موقع منو دیدید جایی بهم یاداور بشین اینجا نیا ممنون با تشکر//////////
2706