2737
2734

۵ماهه به اصرار نامزدم نامزد کردیم ادعای عاشق شدنش رو کل دنیا انگار فهمیدن من چون یه شکست داشتم قبلا خیلی سخت میتونستم قبولش کنم انقدر خودشو جنتلمن نشون داد و عاشق ک نگم دنیا رو میریخت به پام به محض این که نامزد کردیم انگار دیگه همه چی عوض شد حالا من باید به حرفش گوش بدم خبری از اون رفتارای جنتلمنانه نیست تازه من تمام پول پس اندازم دست اقا بدون اینکه خانوادم بدونه چون همکار بودیم  گفت از سود کار بیشترشو بهت میدم اما دوماهه گذاشته به مسخره بازی انگار بردشم هر چی میگه باید رو حرفش حرف نزنم الان 5 روزه کرونا گرفتم همون شب به بهونه مسخره قهر کرد نه زنگ زده نهدحتی پیام حالمو بپرسه روم نشد به خانوادم بگم پشیمونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه پولت جنتلمن بوده کاش در موردش تحقیق میکردی نه که الان کاسه چکنم دست بگیری بهتره موضوع به خانواده بگی و پولت زنده کنی چون معمول این شوهر نمیشه

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
2740
نه هنوز شیرینی خوردیم و نشون

خب گلم کاش تا دیر نشده کات کنین ❤️

هرکی با من درافتاد.                                                   اتفاق خاصی نیوفتاد😐          نمیدونم چرا من همیشه تو خونه سینه خیز حرکت میکنم ولی هی میگن سره پایی ی چایی بریز.  سرپایی کنترلو بده سرپایی بمیر.  سرپایی   استغفرالله 😐 نمیدونم چرا واقعا نمیدونم.    شما فهمیدین بهم بگین 😍😐. مرسی   میگن تو بهشت اصن شنبه وجود نداره    وقتی بیدار میشی ی فرشته خوشگل میاد نازت میکنه میگه بخواد عزیزم جمعس😂

چقد بی وجدانه

مطمئنی بعد از عقد این‌جوری شد؟آخه عجیبه

بهش زنگ بزن بگو تکلیفتو روشن کنه

اینجور که معلومه حرف حرف خودشه و فردا تو زندگی هم اگه اون اشتباهی کرد تو باید بهش بگی معذرت میخوام

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

پولتوبگیرازش

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹

بعضی خیلی سرد هستن

یکی از فامیل های تو دوران نامزدی تصادف کرد رف کما 

ولی نه نامزدش و نه خانواده نامزدش نیومدن بیمارستان

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤