2737
2734
گوشی گالکسی اس 2 بخر محشره عزیزم فایل برنامه هاش هم آندروید هستش که امروزه تو بازار زیاده
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من تازه خریدم چندروزه ولی چند نفر داشتن خیلی راضی بودن البته من بازار علاالدین رفتم بین این 3تا یعنی مینی و جیو وفیت مردد بودم که در نهایت اینو گرفتم فقط حواست باشه سری جدید مینی سی پی یو 800 و قدیمی ها 600 حواست باشه
من جیو دارم با توجه به قیمتش و قابلیت هاش به نظر من از بقیه به صرفه تره. همه مشخصات ایس رو داره فقز دوربینش کمتره . من چون دوربینش خیلی برام مهم نبود وهمینی که دارم برام کافیه جیو گرفتم که اون موقع حدود 70-80 ارزون تر از ایس بود
همسری اس 2 داره خودش راحته اما برای دست من بزرگه وراحت نیستم باهاش اما خوب خیلی گوشی خوبیه
6+3=9 اما هم 5+4=9 اونجوری که تو فکر میکنی تنها راه فکر کردن نیست به روش فکر کردن آدم های دیگه هم احترام بزاریم.
2706