2733
2739
عنوان

میخایم خونه بخریم بیاین

146 بازدید | 6 پست

میخایم خونه بخریم یکمش مونده شوهرم میخاد ماشینشو بفروشه که پولشو بدیم که دیگه یعنی میشیم صفر صفر هیچی نداریم

خونمون یکم بافتش قدیمه باید تعغیرش بدیم تا بتونیم واسایلمونو ببریم 

شوهرم میگه من پول ندارم همینجور بریم کلی من راضی نمیشم یکم دربو داغونه یه خورده سکه و طلا و اینا دارم که به زوررررر خریدمشون و جونم بهشون وصل بود از یه طرف میگم اینا بفروشم بره تا خونم درستش کنم از یه طرف اصلا دلم نمیاد(شوهرمم به چیزام چشم داره البته چیزی نگفته ولی نظرش هست که بگه بهم) چون دیگه چیزی ندارم میگم وقتی ببینه خیلی بده خونه شاید جایی قرض کنه درستش کنه  

چیکار کنم بچا بفروشم یا ن البته من گفتم کا نمیفروشم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

دل کندن از طلا برای خانما سخته ولی برای رفاه خودت بفروش

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
دل کندن از طلا برای خانما سخته ولی برای رفاه خودت بفروش

خیلی ناراحتم نمیدونم چیکار کنم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم اگر طلا داریم برای اینه که تو موقع ضروری ازشون استفاده کنیم والا بودن طلا یا بدل چه فرقی داره مالی خوبه که انسان خدمت کنه نه انسان در خدمتش باشه من اگر بودم میفروختم خرج خونم میکردم و لذت زندگی تو یه خونه مرتب و میبردم همونجوری که قبلا جمع کردی میتونی در اینده هم جمع کنی .دور از جون فکر کن تو خونه گذاستیشون دزد اومد و برد اون زمان میگی کاش خرج خونه کرده بودم خوب الان بکن و کیفش و بکن عید هم نزدیکه میان خونه ات میبینن خودت خوشحال میشی که خونت مرتبه